Traģiskā avārija uz Daugavpils šosejas: kravas auto šoferis neesot pat bremzējis

4 komentāri

Traģisks rīts otrdien, 1. augustā, bija Krustpils novadā. Saduroties diviem smagajiem auto, bojā gājuši to vadītāji. Mašīna, kas vedusi alu un minerālūdeni, pēkšņi iestūrējusi pretējā joslā, otrs smagais auto nav paguvis izvairīties.

Notiekošo redzējis kāds vieglā automobiļa vadītājs, kuram izdevās izmukt no sadursmes, iebraucot grāvī. Viņš steidzis palīgā, bet bijis jau par vēlu.

Vairākas stundas pēc avārijas uz ceļa aizvien bija bloķēta satiksme un apkārt valdīja postaža. Izmētātas mantas, stikli, metāla gabali. “Mercedes Benz Atego” spēkrats vedis dzērienus, uz asfalta mētājās ūdens un alus pudeles, otra mašīna MNA, visticamāk, izmantota celtniecībā.

Fakti

1955. gadā dzimis vīrietis, vadot “Mercedes-Benz Atego”, iebrauca pretējā joslā, kur sadūrās ar auto MAN, kuru vadīja 1968. gadā dzimis vīrietis. Aiz tās braucošais auto “Volvo V40”, lai izvairītos no avārijas, iebrauca grāvī.

Avārijas liecinieks stāsta, ka braucis aptuveni 40 metrus aiz baltā auto, līdz tas pēkšņi iegriezis pretējā joslā.

Valērijs
Aculiecinieks

Baltās mašīnas šoferis iemiga vai viņam kļuva slikti. Ne bremzēja, ne ko! Otrs gribēja paraut malā, bet nepaspēja..

Liecinieks pēc avārijas steidzies palīgā, bet bijis jau par vēlu.

Valērijs
Aculiecinieks

Pa šofera pusi es nevarēju izrāpties ārā, izlīdu caur pasažiera durvīm. Piegāju pie mašīnas, skatos – tur līķis. No otras puses apstājās mašīnas, pateica, ka tur arī ir mirušais. Zvanījām dienestiem.

Vietējā policijā stāsta, ka pagaidām nav zināms, vai kāds no šoferiem bija lietojis alkoholu, kādas apreibinošās vielas un kāds varētu būt sadursmes iemesls, to noteiks ekspertīze.

TOP komentāri

 • Mārcis Sakavičs
 • eduards
  +2 +2 0

  eduards

  Kas tur ko domāt,pārguris šoferis aizmiga pie stūres,jo šeit jau liek braukt kamēr var ,jo daudzi neievēro darba un atpūtas grafiku,kā tas ir vācijā vai citās es valstīs.ja kādam ir urīnveidīgas pretenzijas,ieskaties youtube kanālā zloij daļneboij,tas vecis visu izstāstīs.
 • Zinošā
  0 0 0

  Zinošā

  Ļoti žēl, ka tiek izpausta informācija to nepārbaudot. Avārijā iesaistītā mašīna nepiederēja SIA "VOLDEMĀRS', vai kā šajā portālā rakstīts SIA "VALDEMĀRS", bet gan pavisam citai kompānijai. Mašīnas piederību nosaka nevis pēc preču pavadzīmēm-rēķiniem, bet gan pēc automašīnas tehniskās pases.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl