Saistībā ar Bezzubova noslepkavošanu meklēto Agapitovu kolēģis sporta klubā neesot saticis mēnešiem

0 Komentāru
Saistībā ar Bezzubova noslepkavošanu meklēto Agapitovu kolēģis sporta klubā neesot saticis mēnešiem
SKATIES.LV

Ivanu Agapitovu, kuru Valsts policija (VP) meklē saistībā ar aizdomām par futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības izdarīšanu, viņa kolēģis Jevgēnijs Borisovs sporta klubā “Wrestling Spirit” neesot saticis vairākus mēnešus.

Saskaņā ar “Firmas.lv” datiem Borisovs un Agapitovs ir sporta kluba līdzdibinātāji. Borisovs aģentūrai LETA apstiprināja, ka VP izplatītajā fotogrāfijā ir redzams tieši viņa kolēģis no sporta kluba.

Par Bezzubova slepkavību Borisovs esot dzirdējis, taču neticot, ka Agapitovs ar to varētu būt saistīts. “Viņš nav slepkava. Ivans ir lielisks cilvēks,” sacīja Borisovs, piebilstot, ka policijas izplatītā informācija viņu pārsteigusi.

Vienlaikus Borisovs atzina, ka jau vairākus mēnešus telefoniski nevar sazināties ar Agapitovu, jo viņa telefons ir izslēgts. Savukārt pēdējo reizi abi satikušies ziemā.

“Firmas.lv” dati liecina, ka Agapitovam 2019. gadā piederēja arī SIA “EmmeTT”.

Par otru policijas meklēto personu – Denisu Koņaškinu – publiski plaša informācija nav pieejama, vienīgi kāds 1975. gadā dzimis Deniss Koņaškins 2019. gada beigās pie notāres Rīgā ir noslēdzis laulības līgumu par visas mantas šķirtību.

Jau ziņots, ka aizdomās par futbola aģenta Bezzubova slepkavības izdarīšanu VP meklē 1967.gadā dzimušo Ivanu Agapitovu un 1975.gadā dzimušo Denisu Koņaškinu.

Ikviens, kura rīcībā ir informācija par minēto vīriešu iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt izmeklēšanā, tiek aicināts nekavējoties zvanīt VP pa tālruni 28 601 498 vai rakstīt e-pastu uz adresi “[email protected]”. Policija lūdz iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un ziņot. Likumsargi informācijas sniedzējiem garantē anonimitāti.

Policija brīdina, ka abi vīrieši var būt bīstami un, iespējams, bruņoti, tāpēc nekādā gadījumā nevajadzētu mēģināt šīs personas aizturēt pašiem.

Vienlaikus arī paši meklēšanā izsludinātie tiek aicināti labprātīgi pieteikties policijā.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Jau ziņots, ka Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna “BMW X5”.

0 Komentāru