StarFM Zoopasta viesojas Tele2 Gudrajā mājā pie Latvijas Nacionālā Mākslas Muzeja piedāvā Tele2

Komentāri

4.jūlija rītā populārais radiostacijas ”StarFM” raidījums ”Zoopasta” viesojās Tele2 ”Gudrajā mājā”, no kurienes arī tika pārraidīts rīta raidījums. Raidījuma vadītāji, viesi un cilvēki, kuri devās garām ”Gudrajai mājai” varēja novērtēt tās tehniskās iespējas un apskatīt viesmīlīgās telpas.

Ikviens viesis, kas ieradās ”Gudrajā mājā” laika posmā no 7.00 līdz 10.00 tika, cienāts ar kafiju, zemenēm un dažādām uzkodām. Kā nekā – ja iedzerta rīta kafija – prāts ir pamodies un gatavs iepazīt jaunas tehnoloģiskās iespējas.

”Gudrās mājas” improvizētajā pagalmiņā viesojās Tele2 pārstāvji Raivo Rosts un llze Žukova, kā arī mājas saimnieks Gustavs Terzens, pastāstot par ideju, projektu un pašu tehnoloģiju iespējām. Tāpat raidījumā viesojās enerģiskā grupa ”Very cool people” un Carnikavas jauktais koris ”Vēja balss”.

Ja tehnoloģiju pārbagātās mājas viesi, garāmgājēji priecājās par mūziku, tad citās domās bija Turcijas vēstniecības pārstāvji, kuri vairākkārt aizrādīja par radīto troksni.

Liels pārsteigums apmeklētājiem un radio klausītājiem bija ”Zoopastas” izspēlētās biļetes uz leģendārās grupas  ”Guns’n’Roses” koncertu, kas 16. jūlijā norisināsies Tallinā.

Pasākuma ietvaros tika intervēti garāmgājēji, daudzi radīja dzīvībai bīstamas situācijas, fotografējot notiekošo un ignorējot ceļu, braucošās automašīnas, bija arī tādi, kuri speciāli ieradās pasākuma vietā, lai nofotografētos ar ”Gudrās mājas” saimnieku Gustavu Terzenu vai ”Zoopastas” vadītājiem.

Tele2 ”Gudrā māja” pārsteidz, iedvesmo un liek aizdomāties par tehniskajām iespējām savā mājvietā. Vai arī tu savu māju vari nosaukt par ”Gudro māju”?