Vadītāju lielākais izaicinājums – komandu sadarbību pārvērst naudā PUBLIKĀCIJA SADARBĪBĀ AR "ICF"

Pievienot komentāru
 Vadītāju lielākais izaicinājums – komandu sadarbību pārvērst naudā

2018. gada 7. un 8. martā Rīgā norisināsies starptautiska biznesa attīstībai un koučingam veltīta konference “ICF Coaching Conversations 2018 >11 veiksmīgu komandu noslēpumi”.

Pētījuma dati liecina, ka tikai 32 % no komandas biedriem ar savu rīcību un emocijām ir pilnībā iesaistīti darbā, nodrošinot augstākus rezultātus un iesaisti uzņēmuma dzīvē ilgstoši. Tāpēc par inteliģentu komandu veidošanu un to, kā komandu sadarbību pārvērst naudā, konferencē un meistarklasēs diskutēs starptautiski atzīti eksperti un praktiķi no Nīderlandes, Krievijas, Apvienotās Karalistes, Vācijas, Latvijas, Lietuvas.

Praktiska meistarklašu programma

Komandas panākumi nav tikai cītīga darba rezultāts, tāpēc praktiskās meistarklasēs 7. martā būs iespēja izzināt, kā veidot uz panākumiem orientētas savstarpējās attiecības komandā.

Viens no Lietuvas pieredzējušākajiem koučiem Paulius Rate (LT) vadīs meistarklasi par komandas koučingu, fokusējoties uz grupu mijiedarbības attīstības nozīmi — no iekšējās konkurences līdz uzticībai, cieņai un organiski augstai efektivitātei.

Vadības un projektu komandu treneris, biznesa psihologs Andrew Jones (UK) sniegs stratēģiskos ieteikumus, kas palīdzēs pielāgot savas līderības spējas, lai izceltu labāko katrā komandas biedrā.

Savukārt organizāciju attīstības konsultantes, metodes izstrādātājas Gitāna Dāvidsone un Anda Kalniņa-Stūrīte (LV) ar praktisku piemēru palīdzību un situāciju modelēšanu palīdzēs apzināt darba pilnveidošanas metodes un komandas vadītāju attīstības iespējas.

Ko vadītāji var mācīties no zirgiem?

Ekskluzīvu un nebijušu meistarklasi uzņēmumu vadītājiem 8. martā vadīs trenere un koučs “Bert Hellinger” Institūtā Nīderlandē, “Systemic Constellations Center Riga” viestrenere Marion Latour (NL). Vadītājiem, mijiedarbojoties un piedaloties nelielos vingrinājumos kopā ar zirgiem, būs iespēja izzināt savu līdera lomu komandā un organizācijā, gūt atziņas savam komandas darbam un izprast savus neapzinātos sadarbības modeļus ”barā”.

Starptautiski atzīti eksperti atklās >11 veiksmīgu komandu noslēpumus

Foto: publicitātes foto

Konferences laikā 8. martā starptautiski atzīti eksperti un praktiķi diskutēs, kā attīstīt savstarpējās attiecības un sadarbību, lai veidotu inteliģentas komandas un kā šo sadarbību pārvērst arī naudā, padarot uzņēmumu veiksmīgu.

Kā Latvijā populārākā grupa ”Prāta Vētra” un tās komanda ir uzbūvējusi savu kuģi, un tagad stūrē to plašajos pasaules ūdeņos, stāstīs grupas menedžere un skaņu ierakstu kompānijas vadītāja Aija Auškāpa (LV). Savukārt vides pētnieks, žurnālists un raidījumu vadītājs Māris Olte (LV) par dabu, dzīvniekiem un nepieciešamību sadarboties komandā stāstīs no dabas perspektīvas.

Viena no labākajiem Krievijas komandu un biznesa koučiem, organizāciju vadības konsultante Elena Chelokidi (RU) ļaus iepazīt dažādās komandas attieksmes un atpazīt situācijas, kurās pat izcilākais koučs nebūs spējīgs palīdzēt komandai. Bet “Oxford Leadership™” akadēmijas asociētais biedrs, kurš strādājis ar tādiem klientiem kā “BASF”, “Metro”, “SEB”, “O2”, “Lufthansa”, “Novartis”, “Pepsico”, ieviešot dažādas vadības un komandas attīstības programmas, Graham Bird (UK) atklās dažādus veidus, kā līderim iedvesmot savu komandu, lai veiksmīgāk īstenotu kompānijas stratēģiju, uzlabotu un paātrinātu komandas sniegumu, veicinātu izmaiņas un pieņemtu pareizos lēmumus, strādājot komandā daudz veiksmīgāk un produktīvāk.

Konferences laikā jau otro reizi tiks pasniegta balva “ICF Latvia Prism Award”, kuras mērķis ir po­pu­la­rizēt koučingu kā vadības un darbinieku attīstības instrumentu. To saņems uzņēmums, kas sasniedzis izcilus rezultātus koučinga metožu pielietošanā. 2017. gadā šo balvu saņēma Accenture filiāle Latvijā.

Konferenci organizē “ICF” (International Coach Federation) Latvijas nodaļa un reputācijas vadības aģentūra “Lejiņa & Šleiers”.

Pilna konferences programma

Par ICF Latvia

ICF ir pasaulē lielākā nekomerciālā profesionālo kouču biedrība un resurss tiem, kuri meklē kouču pakalpojumus. Federācijā ir biedri-profesionāļi no visas pasaules, tai skaitā līderības, biznesa un life kouči. “ICF” darbība veltīta profesijas un koučinga attīstībai, nosakot augstus profesionālos standartus, sniedzot neatkarīgu sertifikāciju un veidojot akreditētu kouču resursu visā pasaulē.