Trīsreiz apkārt zemeslodei ar “GROHE”

Pievienot komentāru
Trīsreiz apkārt zemeslodei ar “GROHE”
PUBLICITĀTES FOTO

Visi četri santehnikas līdera “GROHE XXL” izmēra kravas auto ir devušies ceļā arī šogad, un, kā vienmēr, to mērķis ir iepazīstināt santehnikas lietotājus – kā mājas lietotājus, tā arī profesionāļus – ar jaunākajiem “frekla” produktiem un inovatīvajām tehnoloģijām.

“GROHE” automašīnas šobrīd mēro savu ceļu Vācijā, Francijā, Nīderlandē, Austrijā, Saūda Arābijā un piestās arī pie mums – Rīgā, Ķīpsalā, “Comfort Home 2019” izstādē. Ir veikti jau pāri par 135000 km, un pieturēts vairāk nekā 33 valstīs visā pasaulē – no Portugāles rietumos līdz Krievijai austrumos un no Norvēģijas ziemeļos līdz Marokai dienvidos.

Tūres laikā mūs apmeklējuši vairāk nekā 110 000 cilvēku, un daudzu mājās ir ienākusi vai drīzumā ienāks “GROHE” kvalitāte, inovācijas un dizains. “GROHE” automašīnās iespējams apskatīties sākot no “AquaSymphony” izsmalcinātajām dušām un “GROHE Blue” un “GROHE Red” ūdens sistēmām līdz “GROHE Sensia Arena” dušas tualetei.

Līdzīgi kā daudzi pilieni, kopā satekot, veido upi un jau tālāk – jūru, tā sīkas tehnoloģiju nianses, meistarīgi kopā saliktas, sniedz ekonomiju un īstu komfortu. Katrai šai niansei ir savs vārds un izskaidrojums – nāciet uz “GROHE” ekspozīcijas auto, un mūsu speciālisti visu parādīs un izskaidros – “EcoJoy”, “SilkMove” un citas “GROHE” inovācijas no eleganta, bet maz ko izsakoša tehnoloģijas nosaukuma kļūs par reāli apskatāmu, aptaustāmu un saprotamu ieguvumu.

Ieguldījumu jūsu labsajūtā un vienlaikus arī jūsu devumu apkārtējās vides saglabāšanā.

Skaidra lieta, ka līdzi tehnikai brauc arī zinošie “GROHE” speciālisti, kuri ar prieku jums parādīs un sīkākajās niansēs izskaidros “GROHE” santehnikas priekšrocības, kā arī sniegs padomus piemērotākās tehnikas izvēlē un uzstādīšanā.

Uz tikšanos “GROHE” izstādes automašīnā Ķīpsalā!

Ja tomēr netiekat uz “Comfort Home 2019” izstādi Ķīpsalā, tad “GROHE” produktus iespējams apskatīt un iegādāties pie viena no Latvijas vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas veikaliem “KOMFORTS“. Veikali Rīgā, Rēzeknē, Liepājā un Ventspilī nodrošina zinošāko un pieredzējušāko profesionāļu konsultācijas un laipnu apkalpošanu. Nāciet, mēs palīdzēsim!