6 komentāri
TESTS un iespēja laimēt QUEEN veļu! Nosaki, kāda ir Tava personība un kas Tev piestāv vislabāk!

Aizpildi šo vienkāršo asociāciju testu un uzzini, kāda apakšveļa vēl jo vairāk izcels Tavu personību! Turklāt to veļas komplektu, kurš saskaņā ar testa rezultātiem visvairāk atbildīs Tavai dabai, iespējams, iegūsi savā īpašumā!

TESTS Nosaki, kāda ir Tava personība un kas Tev piestāv vislabāk ir noslēdzies!

Balvas no “Queen” saņem Anna F., Evija Z., Lonija P., Margarita L. Apsveicam, par balvu saņemšanu ar jums sazināsies “Queen” pārstāvji.

 

1/10

Kā Tevi raksturotu Tavi draugi?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl