6 komentāri
TESTS un iespēja laimēt QUEEN veļu! Nosaki, kāda ir Tava personība un kas Tev piestāv vislabāk!

Aizpildi šo vienkāršo asociāciju testu un uzzini, kāda apakšveļa vēl jo vairāk izcels Tavu personību! Turklāt to veļas komplektu, kurš saskaņā ar testa rezultātiem visvairāk atbildīs Tavai dabai, iespējams, iegūsi savā īpašumā!

TESTS Nosaki, kāda ir Tava personība un kas Tev piestāv vislabāk ir noslēdzies!

Balvas no “Queen” saņem Anna F., Evija Z., Lonija P., Margarita L. Apsveicam, par balvu saņemšanu ar jums sazināsies “Queen” pārstāvji.

 

1/10

Kā Tevi raksturotu Tavi draugi?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl