Pēdējo piecu gadu laikā klientu patērētais mobilo datu apjoms ir audzis 33 reizes, liecina vadošā mobilo sakaru operatora ”Tele2” apkopotā informācija. Šobrīd ar internetu mobilajā telefonā varam ērti atrisināt lielāko daļu ikdienas jautājumu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Tiesībsargam darbs

  Tiesībsargam darbs

  Ar kādām tiesībām Tele2 atsūta, ka tad, ja man nevajag viņu jauno tarifu plānu, man ir jāraksta iesniegums un jāatsakās!? Ir jābūt otrādi, ja es gribu citu, jauno produktu, tad es rakstu iesniegumu un prasu šo jauno produktu?! man ir jākavē laiks, jāatsakās no tā, ko es nemaz neesmu prasījusi1 Lūgums, lai Tiesībsargs pārbauda šādas piespiedu produkta pieņemšanas likumību un juridisko pamatojumu!
 • Sita

  Sita

  zaglu kompanija kopa ar savu meitas uznemumu gaflora,sergels.ta tik vien zin ka piepist latvju tautu.
 • a13

  a13

  Nav ko cirst, 3 eur pie tarifa vnk klāt. Savus 6 GB tāpat neiztērēju, visapkārt vai faijs. Tos 15 GB variet iebāzt sev d!rsā.
 • Egoisms

  Egoisms

  Būtu labāk paskaidrojuši, kāpēc ļoti aģitē un piespiež Zelta zivtiņas lietotājiem pāriet no priekšapmaksas uz pēcapmaksu?
  • Edgars Rutkis

   Edgars Rutkis

   @Egoisms Ļoti vienkārši. Tāpēc, ka ar priekšapmaksu nevari pārtērēt. Tas ir tāpat kā, kad bankas cenšas piedabūt cilvēkus izmantot kredītkartes debetkaršu vietā. Cilvēki pārvērtē savas iespējas atmaksāt to, par ko vēl nav jāmaksā. Kad Tev ir tikai 5 eiro uz kartes, tu vairāk nevari notērēt. Bet, kad esi pāri 5 eiro, tu labprāt pakāpsies uz 6 vai 7, jo, kas tad tur.. tikai 1 vai 2 papildus eiro.
 • Dzintars

  Dzintars

  Un kam? Ok, ir kas piepērk! Bet nevajag stāstīt ka vairāk kā 50%. Otrs ja neņem lielāku pieslēgumu, tātad tam bij iemesls.....
  Atzīstiet labāk , viss ir tikai peļņas nolūkos, ne klientu ērtībai....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!