“Tele2” pilnveido tarifu plānus: būs vairāk mobilā interneta

7 komentāri
“Tele2” pilnveido tarifu plānus: būs vairāk mobilā interneta
PUBLICITĀTES FOTO

Pēdējo piecu gadu laikā klientu patērētais mobilo datu apjoms ir audzis 33 reizes, liecina vadošā mobilo sakaru operatora ”Tele2” apkopotā informācija. Šobrīd ar internetu mobilajā telefonā varam ērti atrisināt lielāko daļu ikdienas jautājumu.

Telefonā tiek veikti dažādi maksājumi, sastrēgumu laikā atrasts ātrākais ceļš uz mājām un noskaidroti sabiedriskā transporta atiešanas laiki. Tas arī nodrošina izklaidi brīvākos brīžos un ļauj ērti sazināties ar tuviniekiem un draugiem. Turklāt pēc viesabonēšanas tarifu izmaiņām aizvadītajā gadā, strauji ir augusi arī mobilā interneta lietošana Eiropā.

Ņemot vērā klientu pieprasījuma izmaiņas un mobilā interneta lietošanas tendences, no šī gada 1. aprīļa ”Tele2” pilnveidos savus pamata tarifu plānus.

Visiem pamata tarifu plānu lietotājiem līdz ar gaidāmajām cenu izmaiņām būs pieejams gandrīz trīs reizes lielāks interneta apjoms Latvijā un Eiropā (EEZ valstīs), kā rezultātā interneta lietošana mobilajā telefonā būs izdevīgāka, jo cena par 1GB kļūs par 50-70% lētāka.

Raivo Rosts

Raivo Rosts
“Tele2” komercdirektors

”Šobrīd jau deviņi no desmit mūsu pamata tarifu plānu lietotājiem izmanto internetu telefonā. Tajā pašā laikā redzam, ka daļa klientu savus pašreizējos tarifu plānus izmanto neracionāli. Proti, viena liela grupa ir tādu klientu, kas katru mēnesi piepērk papildu interneta apjomu, kas liecina, ka viņu esošais tarifu plāns īsti neatbilst viņu mobilo sakaru lietošanas paradumiem.”

“Tāpat ir daļa klientu, kuri dažādu iemeslu dēļ ierobežot mobilā interneta patēriņu un meklē bezmaksas WiFi tīklu, lai varētu izmantot internetu telefonā. Lai piedāvātu mūsu klientiem viņu mobilā telefona lietošanas paradumiem atbilstošākus tarifu plānus par izdevīgāku cenu, mēs veicam mūsu pamata tarifu plānu pilnveidošanu. Nemainīgi paliks tie tarifu plāni, kas īpaši izstrādāti tādām sociālām grupām kā seniori, skolēni un jaunieši,” skaidro ”Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

Uzņēmumā norāda, ka visi ”Tele2” klienti, kurus skars šīs pārmaiņas, ir informēti par izmaiņām, nosūtot tiem informāciju uz e-pastu vai pa pastu.

Pilnveidotie ”Tele2” tarifu plāni pēc 1. aprīļa:

 • Tele2 1,5GB – EUR 10,99;
 • Tele2 5GB – EUR 14,99;
 • Tele2 15GB – EUR 19,99;
 • Tele2 Bezlimits – EUR 22,99.

Tiem klientiem, kuri nevēlas izmantot mobilo internetu vai vēlas to lietot ļoti nelielā apjomā, uzņēmums iesaka izvērtēt kādu no Zelta Zivtiņas pēcapmaksas tarifu plāniem.

TOP komentāri

 • Dzintars
  +15 +13 -2

  Dzintars

  Un kam? Ok, ir kas piepērk! Bet nevajag stāstīt ka vairāk kā 50%. Otrs ja neņem lielāku pieslēgumu, tātad tam bij iemesls.....
  Atzīstiet labāk , viss ir tikai peļņas nolūkos, ne klientu ērtībai....
 • Tiesībsargam darbs
  +9 +9 0

  Tiesībsargam darbs

  Ar kādām tiesībām Tele2 atsūta, ka tad, ja man nevajag viņu jauno tarifu plānu, man ir jāraksta iesniegums un jāatsakās!? Ir jābūt otrādi, ja es gribu citu, jauno produktu, tad es rakstu iesniegumu un prasu šo jauno produktu?! man ir jākavē laiks, jāatsakās no tā, ko es nemaz neesmu prasījusi1 Lūgums, lai Tiesībsargs pārbauda šādas piespiedu produkta pieņemšanas likumību un juridisko pamatojumu!
 • Edgars Rutkis
  +9 +9 0

  Edgars Rutkis

  @Egoisms Ļoti vienkārši. Tāpēc, ka ar priekšapmaksu nevari pārtērēt. Tas ir tāpat kā, kad bankas cenšas piedabūt cilvēkus izmantot kredītkartes debetkaršu vietā. Cilvēki pārvērtē savas iespējas atmaksāt to, par ko vēl nav jāmaksā. Kad Tev ir tikai 5 eiro uz kartes, tu vairāk nevari notērēt. Bet, kad esi pāri 5 eiro, tu labprāt pakāpsies uz 6 vai 7, jo, kas tad tur.. tikai 1 vai 2 papildus eiro.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!