Tavas jaunās kurpes piegādās kurjers uz elektriskā skrituļdēļa! Kristaps Tālbergs iejūtas nākotnes kurjera lomā Piedāvā "DPD Latvija"

Pievienot komentāru
Tavas jaunās kurpes piegādās kurjers uz elektriskā skrituļdēļa! Kristaps Tālbergs iejūtas nākotnes kurjera lomā
PUBLICITĀTES FOTO

Kas nākotnē piegādās tavas internetā iegādātās preces? Vai tie būs elektromobiļi ar autopilotu, droni vai roboti? Ļoti iespējams! Bet jau tagad ir jārunā par inovācijām šajā jomā un ilgtspējīgu infrastruktūras attīstību, tāpēc uzņēmums ”DPD Latvija” aicina iesaistīties diskusijā, kas noritēs sarunu festivālā ”Lampa”, tikmēr Kristaps Tālbergs jau šodien pierāda, ka paciņu piegāde ar elektrisko skrituļdēli ir iespējama.

Uzņēmums ”DPD Latvija” kopā ar LNT moderatoru, pasākumu vadītāju un komunikācijas ekspertu Kristapu Tālbergu Rīgas centra ielās veica eksperimentu, kurā Kristaps izmēģināja sūtījumu piegādi ar elektrisko skrituļdēli. Jāsaka, ka eksperiments vērtējams kā ļoti veiksmīgs. Visi Kristapam uzticētie sūtījumi tika piegādāti ātri un efektīvi, turklāt nenodarot pāri videi.

Skaties video, kā Kristapam izdevās paciņu piegāde ar elektrisko skrituļdēli!

Vai tu būtu ar mieru savu sūtījumu saņemt no robota?

Laikā, kad pilsētu centros sastopamies ar aizvien lielāku transportlīdzekļu plūsmu, gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji meklē iespējas diversificēt pārvietošanos ar mērķi nonākt galapunktā ne tikai ātrāk, bet arī videi draudzīgāk.

”DPD Latvija” uzskata, ka videi draudzīgai, efektīvai un inovatīvai būtu jābūt jebkura biznesa ikdienai:

  • Ar kādu inovāciju palīdzību dzīvi un uzņēmējdarbību Latvijas pilsētās varam padarīt ”zaļāku” un efektīvāku no sūtījumu piegāžu viedokļa?
  • Vai elektromobiļi, roboti un droni ir sūtījumu piegāžu nākotne?
  • Vai daudzdzīvokļu mājās pastkastītes varētu aizstāt paku termināli, kurā sūtījums tiktu atstāts, ja tevis piegādes brīdī nav mājās?

Par šiem un citiem jautājumiem ”DPD Latvija” diskutēs kopā ar sūtījumu piegāžu ekspertiem, pilsētvides plānotājiem, kā arī vides un infrastruktūras jautājumu aktīvistiem sarunu festivālā ”Lampa”.

Nāc uz diskusiju sarunā festivālā ”Lampa” Cēsīs!

Kad? 29. jūlijā plkst. 18.30

Kur? Spuldze skatuve

Kas piedalās?

  • Evija Taurene, Cēsu novada pašvaldības galvenā teritorijas plānotāja
  • Jānis Grants, ”DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs
  • Jānis Butāns, Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs un 13. Saeimas deputāts
  • Māris Jonovs, ”Pilsēta cilvēkiem” valdes priekšsēdētājs
  • Pasākumu vadīs Kristaps Tālbergs.