Tev patīk aktīva atpūta un militāras spēles? Pamēģini lāzertagu! IESAKA POLYGON#1!

3 komentāri
Tev patīk aktīva atpūta un militāras spēles? Pamēģini lāzertagu!
plosīšanās

Stilīgie džeki un meitenes vairs nesēž pie datora un nespēlē datorspēles – stilīgie dodas pie dabas un spēlē lāzertagu un spēļu organizators Poligon#1 jau 19. novembrī tevi aicina piedalīties vērienīgā lāzertaga spēlē, tepat Rīgā!

Kas tas lāzertags ir?

Lāzertags ir militāra tipa spēle, kurā dalībnieki, izmantojot elektronisku ieroču maketus, sacenšas savā starpā. Galvenā ideja – spēlētājiem, izmantojot dažādas stratēģiskās gudrības un taktiskas viltības, jāgūst virsroka pār nosacītajiem pretiniekiem.

Ekipējums

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Spēles dalībnieki izvēlas lāzertaga ieročus. Visbiežāk tās ir īstu un dažādu šaujamieroču replikas, tāpēc izskatās iespaidīgi, taču draudīgs ir tikai izskats – realitātē tās ir absolūti nevainīgas. Spēles ieroču maketos ir iebūvēti infrasarkano staru raidītāji, kas, nospiežot spēles ieroča mēlīti, noteiktā virzienā raida infrasarkano staru kūli. Savukārt paši spēlētāji spēles gaitā uzvelk infrasarkano staru uztvērējus, līdz ar to, ja spēlētāja virzienā tiek izšauts minēto staru kūlis, uztvērēji to piefiksē un pēc spēles noteikumiem, tiek fiksēts ievainojums. Ja tādu ievainojumu ir par daudz, spēlētājs uz brīdi izstājas no spēles.

Lāzertagā nav sāpes izraisošu sajūtu, un tas ļauj piedalīties arī bērniem un sievietēm. Līdz ar to nav arī nepieciešama papildus aizsardzība, kā tas ir, piemēram, peintbolā – kas būs spēlējuši, tie zinās;).

Turklāt spēlē nav iespējama krāpšanās un izpaliek strīdi par trāpīja vai netrāpīja, jo godīgu spēli nodrošina nevis cilvēki, bet elektronika!

Skrundā notikušas lielākās lāzertaga spēles Baltijā

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Ņemot vērā, ka interese par šo atraktīvo, aktīvo un fizisko spēku prasošo spēli ir visā Latvijā, šogad ir aizvadītas trīs spēles tik ekskluzīvā vietā, kā bijusī Skrundas radiolokācijas stacija.
Tās arī kļuvušas par lielākajām lāzertaga spēlēm Baltijā, kas pulcēja vairāk kā 100 spēlētāju. Nebija svarīgi – esi spēles šīs spēles ”profiņš” vai iesācējs, visus vienoja azarts un visi aizbrauca laimīgi.

Pārsteigums Spilves lidostā

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību, Poligon#1 lāzertaga faniem un interesentiem 19. novembrī piedāvā absolūti ekskluzīvu un nebijušu iespēju lāzertaga spēli Spilves lidostā. Jā, jā, Spilves lidostā! Spēles organizatori – Poligon#1 sola, ka šī spēle būs neaizmirstams notikums, jo tiks sagatavots…tas jau noslēpums! Tāpēc piesakies jau tagad un nepalaid lielo rudens lāzertaga spēli.

Kas ir Poligon#1

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Foto: Poligon#1 publicitātes foto

Savukārt, ja netiec 19. novembrī, tad atceries, ka Poligon#1 galvenās arēnas atrodas Siguldā, Miera iela 15, Sigulda, LV-2150, kuri veiksmīgi adaptējuši bijušās padomju armijas daļas teritoriju. Jau gadu ik dienas tur pilns ar cilvēkiem, kuri izbauda lāzertaga spēli poligonā. Tas nav vienkārši spēļu poligons, bet gan īstas karadarbības simulācijas laukums! Turklāt interesanti tas būs pilnīgi visiem, neatkarīgi no dzimuma, vecuma vai iepriekšējas militārās sagatavotības! Nepatīk telpas, auto, gribas būt tuvāk pie dabas? Nekādu problēmu! Poligon#1 ir arī spēles arēna meža vidū! Arī rīdzinieki tiek lutināti, jo arī Imantā, Kurzemes prospektā 3D, bijušajā Rīgas radio rūpnīcas teritorijā ir arēna!

Foto

TOP komentāri

 • Indulis
 • Miķelis
  0 0 0

  Miķelis

  Laserdog ?! Pagaidām sliktākais iekštelpu parks, kurā esmu bijis - tukši gaiteņi un istabas, nebalansētas spēļu puses un spēle sākas ar instruktora kliedzienu (?) Turpretim Siguldā ir pamestā sakarnieku nodaļa, vairākas arēnas ar plašu scenāriju izvēli, man sanāca spēlēt kazarmās, un pagaidām vislabākā arēna, kurā esmu viesojies.
 • Ansis
  0 0 0

  Ansis

  Izskatās reāli interesanti, kad lāzertagu spēlē āra apstākļos. Es gan neesmu drošs, vai gribētu spēlēt ārā tik aukstā laikā, taču varbūt vajadzētu pamēģināt. Bet visiem tiem, kas arī grib pamēģināt, iesaku iekštelpu parku Rīgā - LASERDOG - http://www.laserdog.lv vienreiz tur biju un man reāli patika. Drīzumā plānojo aiziet un paskatīties arī ko piedāvā iekštelpās Poligons.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl