”Shipzee” parūpējies, lai vari iepirkties arī vilinošajās amerikāņu ”Black Friday” izpārdošanās Shipzee

Pievienot komentāru
”Shipzee” parūpējies, lai vari iepirkties arī vilinošajās amerikāņu ”Black Friday” izpārdošanās
EPA

Pasaulē populārākajā preču izpārdošanas maratonā ar nosaukumu ”Melnā piektdiena” jeb ”Black Friday” vislielākās atlaides precēm ir tieši tur, kur šī akcija aizsākās – ASV. Un, pateicoties Shipzee.com, jau tagad vari medīt labākās cenas tādos amerikāņu tirdzniecības gigantos kā ”BestBuy” un ”Macy’s”.

Shipzee” ir unikāls iepirkšanās asistents, kas ļauj klientam bez jebkādām problēmām un pūlēm iegādāties preces no daudziem ASV internetveikaliem, visu tehnisko darbu paveicot klienta vietā.

Nav noslēpums, ka daudz dažādām precēm cenas ASV ir krietni pievilcīgākas nekā pie mums Latvijā un Eiropā. Īpaši tas novērojams atlaižu laikā. Problēma gan vienmēr bijusi ar šo preču iegādi un piegādi līdz mūsu namdurvīm Latvijā. Nereti mēs, būdami Latvijā, tās nemaz nevaram iegādāties vai, ja arī varam, pārdevējs tās nepiedāvā sūtīt uz Latviju.

Par laimi pakalpojums ”Shipzee” atrisina visas minētās problēmas un jau šogad vari iepirkties amerikāņu veikalos un izmantot pasaulē apjomīgākā preču izpārdošanas notikuma – ”Black Friday” – piedāvājumus.

Kāpēc iepirkties amerikāņu internetveikalos, nevis tepat Latvijā?

  • Zemākas cenas, ko nodrošina milzīgais piedāvājums
  • Milzīga preču izvēle
  • ASV internetveikalos var atrast atsevišķas preces pat ar 90% lielām atlaidēm
  • Preces, kas nav viegli pieejamas Latvijā
  • Jaunākie produkti, kas ātrāk pieejami ASV tirgū

* Preču cenas tika salīdzinātas 2020. gada oktobrī. ”Shipzee” cena ir gala cena – ar visiem nodokļiem un piegādi.

”Black Friday” izpārdošana jau sākusies!

Lai arī ”Black Friday” izpārdošana vēsturiski ASV notiek nākamajā dienā pēc Pateicības dienas, jau tagad vairākos lielajos interneta veikalos pieejamas preces ar iespaidīgām atlaidēm.

Izvēlies sev piemērotāko no pakalpojumiem!

Tiem, kuri jau precīzi zina, ko vēlas.

”Shipzee”

Tiem, kuri vēl meklē labākos piedāvājumus, ”Shipzee” piedāvā jau īpaši izmeklētus aktuālos labāko zīmolu preču piedāvājumus no ASV internetveikaliem.

”DealZone”