Prognoze: Par spīti protestiem, mediķi prasīto naudu nesaņems Piedāvā BetSafe!

Veselības aprūpes darbinieki cīņā par naudu nākamā gada valsts budžetā šogad bijuši visredzamākie. Tomēr iespēju, ka mediķu algu palielināšanai tiks novirzīti vismaz papildu 100 miljoni eiro, bukmeikeri vērtē ar 20% varbūtību.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Aina

  Aina

  Tad visai tautai jāizsaka neuzticība valdībai, citādi mēs dzīvosim kā mežoņi, - nesaņemsim medicīnisko palīdzību, jo ārstu nebūs. Bet Saeimas atlaišana - tā ir naudas kaisīšana pa vējam.
 • Seniors

  Seniors

  Ko , JUS cepaties ? Skaidri saprotams , kad SI Valdiba un Saeima , ir japatriec , ar SUDAINU - MIETU !!! Prieks sevis , naudu atradis , bet Latvijas cilveki , lai mirst - BADA ! Ko tik var , te visu tkai - RIGAI , RIGAI , un Valsti aug , miljonaru skaits ! Nekad , neesmu bijis , tik nikns un naidigs , pret valdoso varu , bet soreiz , tas nu ir pienacis laiks , kad jasak brunoties ar pacietibu- jaiet ielas , un japieprasa- Ministru kabineta un Saeimas = atlaisanu !!! Vai tamdel , sadevamies rokas un stavejam uz sosejam , pretojamies - krievu karaspekam ? Kauns LATVIJAI , un kauns TAUTAI !!!!
 • Anna

  Anna

  Ja lielajām algām un pensijām piešķir 100 miljonus kāpēc mazajām nevar pat vienu miljonu piešķirt , miljončiks var pašiem noderēt un tā visu laiku , mazo pensiju īpaši invaliditātes pielika no 1 eiro līdz 5 eiro ,pārēsties var .
 • Jonass

  Jonass

  Tātad jaiet ir piketēt streika veidā tik ilgi līdz neatradīs risinājumu lietai ar algu paaugstinājumu vissiem mediķiem, un jāiet ielās arī vissiem kopā, jo tad tikai tas ir spēks ar kuru sāka rēķināties.
  • Anna

   Anna

   Kur tā ņems tos desmitus miljonus pensiju indeksāciju atcels vai , akcīzes nodoklis arī neko labu kopumā nesola , bet miljončiku īsteni mazajām pensijām varēja kaut kur dabūt , kaut vai kur tik daudz vajag valodas kontrolei vai kaut ko neshēmiņo .
 • vitalii

  vitalii

  Pie dirsas kaut kādu bukmeikeru prognozes!!! ne tie tirliņi mēģina vadīt valsti un neviens viņiem neko nav prasījis..
  Taču tā vien izskatās ,ka nākošo vēlēšanu var nebūt vispār..priekš tam tāda valdība ,kura raujas tikai personiskās labklājības labad!?>??
 • Onufrijs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!