Notiks labdarības pasākums “Kalniešu spēles” Iesaka "Kalniešu spēles"!

Pievienot komentāru
Notiks labdarības pasākums “Kalniešu spēles”
PIXABAY.COM

Sestdien, 14. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Siguldas Svētku laukumā norisināsies biedrības ”Cerību spārni” organizēts labdarības pasākums ”Kalniešu spēles”, kurā ikvienam būs iespēja piedalīties sportiskās un jautrās disciplīnās, dalības maksu ziedojot cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

”Kalniešu spēlēs” aicināts piedalīties ikviens – individuāli vai četru cilvēku komandā – savas spējas pārbaudot spēka, jautrības, veiklības un atjautības disciplīnās, sacenšoties par vērtīgām balvām. Līdztekus norisināsies atrakcijas bērniem, radošās darbnīcas, muzikāli priekšnesumi, kā arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Dalība ”Kalniešu spēlēs” ir par ziedojumiem (individuālajiem dalībniekiem – 5 eiro, komandām – 20 eiro), kas tiks novirzīti aprīkojuma iegādei jaunu darbavietu izveidošanai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Pasākuma programma:

  • plkst. 12.00 labdarības pasākuma ”Kalniešu spēles 2019” atklāšana
  • no plkst. 12.00 dalībnieku karšu izsniegšana
  • no plkst. 12.00 līdz 16.00 amatnieku un mājražotāju tirdziņš
  • no plkst. 12.15 aktivitātes, stafetes, atrakcijas
  • plkst. 14.00 un plkst.15.00 balvu izloze
  • plkst. 16.00 pasākuma noslēgums un galveno balvu izloze.

Pasākumā uzstāsies Juris Kaukulis, Bērnu vokālās studija ”Siguldiņa”, Komponists un dziedātājs Juris Lisenko, grupa ”Zelta kniede”, Andžeja Grauda ”Bungu skola”, biedrība “Vidzemes karatē klubs”, biedrības ”Cerību spārni” dejotāji.

Labdarības pasākums tiek rīkots jau sesto gadu. “Kalniešu spēles” goda patroni ir olimpiešu Dukuru ģimene. Pasākums tiek rīkots ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Pasākumu vadīs Valters Krauze un Laura Šumska.