Noderīgi knifiņi Tavas vannas istabas iekārtošanai

Pievienot komentāru
Noderīgi knifiņi Tavas vannas istabas iekārtošanai
PUBLICITĀTES FOTO

Nav īpašas nozīmes, vai Tava vannas istaba ir liela vai maza, galvenais, ka arī savu vannas istabu vari padarīt gaumīgu, mājīgu un tai pat laikā funkcionālu. Nav arī īpašas nozīmes tam, vai vannas istabā vēlies vannu vai duškabīni, jo risinājumi pieejami katrai gaumei un iespējām. Mazā vannas istabā gan ērtāka varētu būt duškabīne, jo tā aizņems mazāk vietas.

Arī mazā vannas istabā iespējams radīt plašuma iespaidu, nepieciešams tikai pareizi izvēlēties interjera dizainu un praktiski izmantot pieejamo platību. Iekārtojot vannas istabu jādomā arī par to, lai tā būtu ne tikai funkcionāla, bet arī radītu harmonisku noskaņu. Esam apkopojuši dažus knifiņus, kā to panākt:

Kopējā noskaņa vannas istabā

Noskaņu vannas istabā rada gan interjers un dizains, gan arī mēbeļu izvietojums. Arī apgaismojums pieder pie noskaņas radīšanas. Ja vannas istabā nav loga, var piemeklēt mākslīgo apgaismojumu, lai telpa būtu gaiša un liktos plašāka. Atsevišķus gaismekļus var ierīkot pie spoguļa. Spogulis vannas istabā ir ne tikai nepieciešamība, bet rada plašumu, droši var ierīkot vairākus spoguļus. Vannas istabā papildu gaismu var radīt arī durvis ar stikla ielaidumu.

Ja vēlies vannas istabu padarīt karalisku, dekoriem vari izmantot retro stila elementus. Savukārt košas krāsas atdzīvinās telpu un piešķirs tai dzīvīgumu. Košas krāsas var izmantot gan dekoros, gan virtuves dvieļos, viss atkarīgs no Tavas fantāzijas.

Duškabīne vai vanna

Ja vieta atļauj, protams, var ierīkot gan duškabīni, gan vannu. Lielākoties cilvēki gan izvēlas vienu no iespējām, to, kas vairāk iet pie sirds.

Vanna ir vairāk relaksējoša un iešanu vannā var pārvērst pat savā īpašā rituālā ar klusinātu sveču gaismu, patīkamu mūziku, smaržīgām ziepītēm un vannas bumbām. Labākai relaksācijai var labi noderēt burbuļvanna, kas sniedz nomierinošu masāžu. Ja vannas istaba ir maza, var izvēlēties stūra vannu vai sēdvannu.

Atsakoties no vannas, paveras iespēja ierīkot plašāku duškabīni. Ļoti ērti var iegādāties dažādas duškabīnes internetā. Ir pieejamas pat pavisam parastas duškabīnes, gan arī tādas, kur papildus iestrādāta gan gaisma, gan radio un pat masāžas strūklas.

Lielu duškabīni var veiksmīgi aizvietot dušas vieta ar speciālu noteku grīdā, tas palīdzēs ieekonomēt vietu mazā vannas istabā. Mūsdienās ir iespējams iegādāties dažādu krāsu un apdruku dušas aizkarus visdažādākajām gaumēm. Dušas aizskars var ļoti labi palīdzēt izdaiļot vannas istabu

Izlietne

Izlietnei jābūt funkcionālai, praktiskai un viegli kopjamai. Izlietne vannas istabā var kalpot ne tikai praktiskam lietojumam, bet arī kā interjera dizaina elements. Piemēram izlietni var izvēlēties ar koka virsmu. Pat materiāls, no kā ražota izlietne, var kalpot kā interjera papildinājums.

Jau sen garām tie laiki, kad bija pieejamas tikai metāla izlietnes, šodien jau var iegādāties arī izlietnes no mākslīgā vai dabīgā akmens. Interesantu akcentu piešķir izlietnes no stikla palielas bļodas formā. Ja telpas lielums atļauj, var iegādāties dubulto izlietni, lai vienlaicīgi pie tās var atrasties divi cilvēki, tas labi palīdz ietaupīt laiku, kad no rīta jāsteidzas uz darbu.

Iedvesmu izlietnes iegādei var smelties gan internetā un internetveikalā, gan specializētajos veikalos un žurnālos.

Tualetes pods

Viens no centrālajiem vannas istabas elementiem ir tualetes pods, arī tas var kalpot kā interjera elements, kam var piemeklēt, piemēram, interesantu un krāsainu poda vāku. Salīdzinoši lēts poda izrotāšanas variants ir specializētās uzlīmes. Arī pašu tualetes podu var iegādāties dažādās krāsas, lai tas harmoniski iekļautos kopējā vannas istabas noskaņā.

Vannas istabas skapīši

Plaukti un skapīši vannas istabā noder, lai tajos uzglabātu gan dvieļus, gan ikdienas higiēnas priekšmetus un citas nepieciešamās lietas. Var izvēlēties atvērta tipa plauktus vai ar durtiņām. Skapīši vannas istabā ir ne tikai praktiska nepieciešamība, bet arī palīdzēs uzturēt kārtību vannas istabā un viss nepieciešamais būs pa rokai.

Arī skapīši un plaukti pieejami plašā izvēlē dažādās krāsās gan komplektos, gan atsevišķi. Arī jau esošos skapīšus var atsvaidzināt, tos pārkrāsojot sev vēlamajā krāsā.