Milēniāļi – darba devēja nasta ar lielu potenciālu SADARBĪBAS MATERIĀLS

Tūkstošgades paaudze (milēniāļi) jeb bērni, kas dzimuši no 1980. līdz 2000. gadam, arvien vairāk piepilda darba tirgu. Statistika rāda, ka pēc deviņiem gadiem šī paaudze veidos lielāko daļu darbaspēka. Ņemot vērā dažādos aizspriedumus, kas darba tirgū valda par šo paaudzi, piemēram: slinkums, nelojalitāte, augstās ambīcijas, tad darba devējam ir jāiemācās tā vadīt. Lai saprastu, kā panākt lielāku iesaisti, uzticību un integrāciju mūsdienu kolektīvu kokteilī, kur apvienotas tik dažādas paaudzes, ir jāsaprot, kādas vērtības vada mileniāļus.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • .

  .

  Kas par jocīgu vārdu - mineliālis. Nu, gluži kā lineāls. Starp citu, ikvienas paudzes cilvēks novērtē, ja pret viņu attiecas pozitīvi nevis autoratīvi, tikai iepriekšējo paaudžu cilvēki ir tā audzināti, ka savstarpējās attiecībās izmanto ne to labāko komunikāciju. Kaut gan... arī Latvijas jaunieši varētu būt savādāki un iztikt bez negatīvisma (palasiet kādreiz komentārus. kāda žults tur nāk ārā).
 • Jeblonskis
 • Līga

  Līga

  Ja vecākā paaudze būtu tik spējīga un varoša, tad Latvijai tagad vajadzētu zelt un plaukt, ne tā? Brīvā tirgus ekonomika pieprasa citu vadības pieeju un drudžaini pieturoties pie vecajām "autoratīvajām" vērtībām, jebkurā gadījumā cieš visu paaudžu darbinieki un kā rezultātā būtiski krītas uzņēmuma efektivitāte. Atšķirība ir tāda, ka jaunieši ar to vairs nav mierā un tas ir tikai pozitīvi.
 • Liepa

  Liepa

  ,,Autoritārs vadības stils strādā ar iepriekšējām paaudzēm", ha! Šodien arī sešdesmitgadnieks cieši vēro, vai darbā iespējama izaugsme, un zaudē interesi, iniciatīvu u. c. vērtīgus parametrus,, ja tās pietrūkst, jo zina, ka strādāt nāksies vēl daudzus pavasarus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!