Kurš pēdējais? Ar bezkontakta norēķinu karti pret rindām

Pirmdienas rītā pa ceļam uz darbu Aldis iebrauc Viršos. Degvielas ir gana, taču pietrūkst stipras rīta kafijas, ko mājās pagatavot nebija laika. Aldis steidzas, bet divi pircēji rindā pirms viņa izdomājuši norēķināties ar vissīkākajām centu monētām. Smiedamies šie pārskaita naudu jau trešo reizi, bet atkal nekā — dažu centu pietrūkst. Aldī aug nepacietība — kafiju nākas atstāt uz letes, jāskrien uz biroju bešā, jo ilgāk kavēties nedrīkst.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Nu re

  Nu re

  Skaidrs, Aldis nav dzīvojis Padomijā, kur pārdevēja katru pirkumu ietina papīrā, pieskaitīja uz skaitāmajiem kauliņiem. Tad gan bija rindas.
 • Madara

  Madara

  Bezkontakta maksājums ir šodiena, bet tikai tad, ja atsevišķa rinda no maksātājiem ar skaidro naudu! Ērtumu un ātrumu nogriež kapeiku skaitītāji, īpaši šodienas jaunie, kas sīceni pa 0,5l ūdeni ar 3x skaitīšanu netiek galā
 • Ваш адрес email победил и вы получаете шанс забрать денежный бонус! Переходите и заберите: message https://google.com/

  Ваш адрес email победил и вы получаете шанс забрать денежный бонус! Переходите и заберите: message https://google.com/

  Ваш адрес email победил и вы получаете шанс забрать денежный бонус! Переходите и заберите: message https://google.com/
 • Praņiks

  Praņiks

  Muļķīga tā sistēma. Un kad tas bezkontaktnieks mēģina jau x3, un nekā, turklāt terminālis pārdevējai vēl jāparstartē? Kur tad ir tas ātrums??? Parējie rindā bola acis. Beigās parādās uzraksts, ka tikai ar skaidru naudu... Forši, ne?
 • Nekartis

  Nekartis

  Uzzīmēta banku lobēšanas situācija.
  Ne vienmēr tās kartes nolasa un ne vienmēr cilvēki (patērētāju galviņas bez satura) zin pin kodu no galvas. Līdz ar to arī rodas situācijas, ka jāgaida ilgi.
 • Rajah
 • Valdis

  Valdis

  Aldim dzīve vienā skriešanā vai tad tas ir normāli?Izdegs ātri un viss
 • Fufels

  Fufels

  Vaigu celties laicīgi,un ja esi tik aizņemts plānot rūpīgāk savu dienu.vai vienkārši ,iedzer Xanax.
 • Fufels

  Fufels

  Vaigu celties laicīgi,un ja esi tik aizņemts plānot rūpīgāk savu dienu.vau vienkārši ,iedzer Xanax.
 • vc
  +12 +12 0

  vc

  Muļķības, tās ir ietaupītas 5 sekundes pin koda ievadei. Rindas mazākas no tā nepaliek. Kā arī nekad nezini vai ar pirmo mēģinājumu nolasīs karti.... Karšu termināļi veikalos zem katras kritikas, loki to karti, kā gribi nelasa...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!