Ko Ziemassvētkos dāvināt vīrietim? Daži padomi ATBALSTA VISAS DĀVANAS!

5 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt vīrietim? Daži padomi

Izvēlēties dāvanu vīrietim dažreiz šķiet teju neiespējami! Jo īpaši, ja šis vīrietis nav Jūsu tuvākā ģimene – vīrs, tēvs, brālis vai dēls. Pašiem tuvākajiem savas dzīves vīriešiem, visticamāk, jau zinām, ko dāvināt, zinām, kas viņiem patīk, kas nepieciešams. Tomēr arī šajā ziņā bieži vien mēdzam ”grēkot”, tieši savus mīļos vīriešus atstājot nedaudz ”dāvanu novārtā”. Arī viņiem labprāt svētkos patīk saņemt īpašas, pārdomātas un rūpīgi izvēlētas dāvanas ,un zeķes ir noteikts Nē! Tāpat kā kaklasaites. Lūk, dažas idejas…

Lai gan vīrieši lielākoties pēc dabas ir ļoti praktiski un racionāli, mūsdienu vīrietim ne vienmēr ir jādāvina tikai praktiskas un garāžā vai biznesa vidē izmantojamas dāvanas.  Reizēm dāvana var būt gluži vienkārši smieklīga, jautra, bezgala nepraktiska, toties mīļa un savu zināmo vīrieti raksturojoša.

Piemēram, ja labi zinām, ka dāvanas saņēmējam patīk un labi padodas gatavot – kāpēc gan neizvēlēties priekšautu ar kādu nerātnu, jautru vai smieklīgu uzrakstu, padarot katru darbošanos virtuvē nedaudz jautrāku!

Lai cik neparasti neizklausītos, arī vīriešus var iedalīt kategorijās, kas ļaus vieglāk izvēlēties dāvanu – sportiskie, dabas mīļotāji, pārgājienu un ceļošanas mīļotāji, biznesa cilvēki, aizmāršīgie, praktiskie, automīļi un vēl un vēl, un vēl.

Tāpēc brīdī, kad vīrieti, kuram plānojam iegādāties dāvanu, nedaudz ”kategorizējam”, varam vieglāk iedomāties jomu, kurā dāvanu izvēlēties. Nu nedāvināsim dabas mīļotājam, kas pilnīgi neinteresējas par auto, tehnikas žurnāla abonementu..

Vai tieši pretēji, kādam, kas aizraujas ar sportu, tomēr īpaši neinteresējas par dabu, nedāvināsim ekipējumu, kas paredzēts pārgājienu mīļotājam. Domāšana vispārinātās kategorijās padarīs dāvanas izvēli nedaudz vienkāršāku.

Tomēr, ne tikai sievietes vien, bet arī vīrieši mēdz būt noslēpumaini, nedaudz mistiski un daudzpusīgi, tāpēc, ja galīgi nevaram iedalīt vīrieti nevienā kategorijā, pēc kuras vieglāk izvēlēties Ziemassvētku dāvanu – ķeramies pie ikdienas – ar ko šis vīrietis nodarbojas, kas patīk, varbūt kādreiz, kādas sarunas laikā, izteicis kādu interesantu domu vai apgalvojumu, kas ļautu vieglāk izvēlēties viņam dāvanu?

Ne vienmēr dāvanai ir jābūt lielai un grandiozai – lielākoties ir jāzina, kas konkrētajam vīrietim varētu patikt, uzrunāt un ko viņš ikdienā dara. Uzdāvināt sudraba aproču pogas un automehāniķa komplektu vienam un tam pašam vīrietim ir teju neiespējami (un aproču pogas mūsdienās nēsā vien retais vīrietis – labāk jau bikšturi, tie nāk atpakaļ modē)!

Lai nu kā, arī vīriešos ir jāieklausās, lai izvēlētos labu dāvanu Ziemassvētkos. Ar tematiskajām gan aizrauties nevajadzētu – dāvanai nav jābūt nekādā saistībā ar Ziemassvētkiem, kā tādiem – galvenais, lai tās saņēmējam būtu patīkami. Zeķēm noteikti sakām Nē!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • Gromiko
  +1 +1 0

  Gromiko

  Zeķes nedrīkst, bet bikšturi ir īstajā laikā un vietā! Kaut kas no Tvaika ielas jokiem...
 • Vika
  +1 +1 0

  Vika

  Padomiem nav ne vainas,tik nesaprotu kādēļ tik kategoriska zeķu fobija. Zinu,ka ir vīrieši,kuri riktīg novērtē siltas,pašadītas zeķes...nu varbūt ne kā vienīgā dāvana,bet kā pielikums,vnk mīļi,ja rūpējies.
 • Artūrs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl