Ko Ziemassvētkos dāvināt vīrietim? Daži padomi ATBALSTA VISAS DĀVANAS!

5 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt vīrietim? Daži padomi

Izvēlēties dāvanu vīrietim dažreiz šķiet teju neiespējami! Jo īpaši, ja šis vīrietis nav Jūsu tuvākā ģimene – vīrs, tēvs, brālis vai dēls. Pašiem tuvākajiem savas dzīves vīriešiem, visticamāk, jau zinām, ko dāvināt, zinām, kas viņiem patīk, kas nepieciešams. Tomēr arī šajā ziņā bieži vien mēdzam ”grēkot”, tieši savus mīļos vīriešus atstājot nedaudz ”dāvanu novārtā”. Arī viņiem labprāt svētkos patīk saņemt īpašas, pārdomātas un rūpīgi izvēlētas dāvanas ,un zeķes ir noteikts Nē! Tāpat kā kaklasaites. Lūk, dažas idejas…

Lai gan vīrieši lielākoties pēc dabas ir ļoti praktiski un racionāli, mūsdienu vīrietim ne vienmēr ir jādāvina tikai praktiskas un garāžā vai biznesa vidē izmantojamas dāvanas.  Reizēm dāvana var būt gluži vienkārši smieklīga, jautra, bezgala nepraktiska, toties mīļa un savu zināmo vīrieti raksturojoša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, ja labi zinām, ka dāvanas saņēmējam patīk un labi padodas gatavot – kāpēc gan neizvēlēties priekšautu ar kādu nerātnu, jautru vai smieklīgu uzrakstu, padarot katru darbošanos virtuvē nedaudz jautrāku!

Lai cik neparasti neizklausītos, arī vīriešus var iedalīt kategorijās, kas ļaus vieglāk izvēlēties dāvanu – sportiskie, dabas mīļotāji, pārgājienu un ceļošanas mīļotāji, biznesa cilvēki, aizmāršīgie, praktiskie, automīļi un vēl un vēl, un vēl.

Tāpēc brīdī, kad vīrieti, kuram plānojam iegādāties dāvanu, nedaudz ”kategorizējam”, varam vieglāk iedomāties jomu, kurā dāvanu izvēlēties. Nu nedāvināsim dabas mīļotājam, kas pilnīgi neinteresējas par auto, tehnikas žurnāla abonementu..

Vai tieši pretēji, kādam, kas aizraujas ar sportu, tomēr īpaši neinteresējas par dabu, nedāvināsim ekipējumu, kas paredzēts pārgājienu mīļotājam. Domāšana vispārinātās kategorijās padarīs dāvanas izvēli nedaudz vienkāršāku.

Tomēr, ne tikai sievietes vien, bet arī vīrieši mēdz būt noslēpumaini, nedaudz mistiski un daudzpusīgi, tāpēc, ja galīgi nevaram iedalīt vīrieti nevienā kategorijā, pēc kuras vieglāk izvēlēties Ziemassvētku dāvanu – ķeramies pie ikdienas – ar ko šis vīrietis nodarbojas, kas patīk, varbūt kādreiz, kādas sarunas laikā, izteicis kādu interesantu domu vai apgalvojumu, kas ļautu vieglāk izvēlēties viņam dāvanu?

Ne vienmēr dāvanai ir jābūt lielai un grandiozai – lielākoties ir jāzina, kas konkrētajam vīrietim varētu patikt, uzrunāt un ko viņš ikdienā dara. Uzdāvināt sudraba aproču pogas un automehāniķa komplektu vienam un tam pašam vīrietim ir teju neiespējami (un aproču pogas mūsdienās nēsā vien retais vīrietis – labāk jau bikšturi, tie nāk atpakaļ modē)!

Lai nu kā, arī vīriešos ir jāieklausās, lai izvēlētos labu dāvanu Ziemassvētkos. Ar tematiskajām gan aizrauties nevajadzētu – dāvanai nav jābūt nekādā saistībā ar Ziemassvētkiem, kā tādiem – galvenais, lai tās saņēmējam būtu patīkami. Zeķēm noteikti sakām Nē!

TOP komentāri

 • Gromiko
  +1 +1 0

  Gromiko

  Zeķes nedrīkst, bet bikšturi ir īstajā laikā un vietā! Kaut kas no Tvaika ielas jokiem...
 • Vika
  +1 +1 0

  Vika

  Padomiem nav ne vainas,tik nesaprotu kādēļ tik kategoriska zeķu fobija. Zinu,ka ir vīrieši,kuri riktīg novērtē siltas,pašadītas zeķes...nu varbūt ne kā vienīgā dāvana,bet kā pielikums,vnk mīļi,ja rūpējies.
 • Artūrs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl