Ko Ziemassvētkos dāvināt sievietei? Nenošauj greizi! ATBALSTA VISAS DĀVANAS!

2 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt sievietei? Nenošauj greizi!

Izvēlēties dāvanas svētkos vispār nav vienkāršs uzdevums, bet tajā brīdī, kad dāvanas jāsāk izvēlēties pēc noteiktiem kritērijiem – vecums, dzimums, personība, raksturs – izvēle kļūst tikai grūtāka un sarežģītāka…

Ja skaidri zināms dāvanas saņēmēja raksturs un hobiji, iespējams dāvanu izvēlēties ir nedaudz vienkāršāk. Tomēr, ja dāvana jāizvēlas mazāk pazīstamam cilvēkam, balstoties tikai uz to, ko zinām – vecums, dzimums, varbūt ģimenes stāvoklis, varbūt humora izjūta, varbūt kāds no hobijiem – labas dāvanas izvēle, kas atstās pozitīvu un paliekošu iespaidu uz dāvanas saņēmēju, ir ārkārtīgi grūts uzdevums.

Smaržas vai kosmētika – ne pārāk laba izvēle mazāk pazīstamām sievietēm!

Teorētiski, dāvanas sievietēm izvēlēties ir nedaudz vienkāršāk – kosmētikas un skaistumkopšanas jomā jau vien ir plašas izvēles iespējas. Tomēr – uzmanību! Dāvināt sievietei, kuru nebūt tik labi nepazīstam, smaržas vai, nedod Dievs, lūpu krāsu – noteikti nedrīkst. Pirmkārt, reti kurš būs ievērojis un zinās, kādas smaržas konkrētajai sievietei vislabāk patīk vai kādu lūpu krāsas toni viņa lieto ikdienā (tātad – piestāv).

Bet, ja esam palaiduši garām būtiskas detaļas, un sieviete kosmētiku ikdienā nemaz nenēsā – varam iekulties nopietnās nepatikšanās, apvainojot dāvanas saņēmēju.  Tiesa, ne visas sievietes tik asi reaģē uz nepiemērotu dāvanu – cita nospriedīs, ka nepazīstam viņu pārāk labi, un dāvanu uzskatīs par jauku pieklājības žestu. Un tomēr – ja patiešām vēlamies izvēlēties labu un atmiņā paliekošu dāvanu – pavērojam un izvēlamies atbilstoši.

Vīri – sievas negaida Ziemassvētkos pannu vai putekļusūcēju!

Sievietes ir dažādas, tomēr dāvanas patīk visām (dāvanas gan vispār saņemt patīk visiem cilvēkiem – ne tikai sievietēm, tomēr sievieti ar labu dāvanu var iepriecināt īpaši). Galvenais, pievērst uzmanību vēlmēm, vajadzībām un sievietes raksturam, lai uzdāvinātu sievietei ideālo dāvanu. Lai ko arī neteiktu Jūsu dāmas, vīri, nekad nedāviniet sievietei praktisku dāvanu!

Tas ir, protams, reizēm vajag, un, ja sieva patiešām skaidri pasaka, ka svētkos vēlas saņemt virtuves kombainu, jo tas saimniecībā noderēs, nevajag šo informāciju ”laist gar ausīm”, un aizrauties ar nepraktisku nieciņu meklēšanu dāvanai. Pērkam un dāvinām kombainu – bet, tad neaizmirstam dāvanai pievienot nelielu bonusu. Mazu, pavisam mazu nieciņu, kas būs tikai sievietes priekam vien – kāda neliela rota, krūzīte ar mīļu un mazliet muļķīgu uzrakstu, stilīgs interjera priekšmets, lai palutinātu savu sievieti – nu, tas jau paliek katra džentlmeņa paša iztēlei, bet kaut ko mīļu un jauku klāt tam kombainam noteikti neaizmirstam!

Draudzene, māsa vai kolēģe – katrai sava pieeja!

Sievietes savā dzīvē varam iedalīt dažādas kategorijās – mamma, sieva, draudzene, māsa, kolēģe, radiniece, un, atkarībā no tā, kādu lomu šī dāma ieņem Jūsu dzīvē, arī tiks izvēlēta atbilstošā dāvana. Kolēģei, tas nevienam nav jāskaidro, nedāvinās tādu dāvanu kā sievai un otrādāk. Tomēr dāvanas jāizvēlas visām, tāpēc jāsaprot – ko tad īsti dāvināt pārējām savas dzīves sievietēm?

Lieliska ideja – dāvanu karte. Plauktā varam ielikt jebkuru dāvanu, bet toties kā noder nedēļas nogale SPA, masāžas sesija, fotosesija un vēl neskaitāmi daudz citu interesantu iespēju, ko piedāvā nu jau stabilu popularitāti iekarojušās dāvanu kartes. Šāda dāvana ir gana neitrāla, tomēr ļoti rūpīga un pārdomāta, lai saņēmēja noteikti būtu priecīga! Nu, kurš gan nepriecātos par iespēju saņemt relaksējošu masāžu, atpūsties SPA, doties izjādē ar zirgiem.

Ikdienā labprāt pati nopirktu un aizietu uz masāžu, tomēr bieži vien laika ir par maz, darba par daudz, stress tāpat krājas – jā, arī tā ir sievietes ikdiena. Tāpēc, tad, kad šāda iespēja tiek saņemt dāvanā, tā noteikti tiek izmantoti ar īpašu prieku.

Sievietes apdāvināt nav nemaz tik sarežģīti, galvenais, nedaudz ieklausīties tajā, ko viņas ikdienā saka – bieži vien labākās dāvanu idejas var smelties tieši šajā informācijā!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

  • nja
  • Skolnieciņš
    0 0 0

    Skolnieciņš

    Uzdāviniet mākslīgos ziedus vai kapu štrautīti! Jeb kurš cilvēks būs sajūsmā no dāvanas, kas atnesta no kapiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl