Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? piedāvā visas dāvanas!

Komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Tiesa, ne vienmēr vecāki var izpildīt visas savu mazo ķiparu vēlēšanās. Un ne vienmēr tās ir arī fiziski izpildāmas – vienradzi, pūķi vai poniju arī grūti iedabūt Ziemassvētku vecīša maisā, tāpēc nākas vien izvēlēties kaut ko nedaudz pieticīgāku un veikalu plauktos atrodamāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katru gadu svētku laikā var pamanīt jaunus rotaļlietu trendus  – tad parādījies jauns multfilmu tēls, ko noteikti vēlas saņemt dāvanā vismaz trešdaļa no visiem bērniem, tad jauna spēle vai būvējamo kluču komplekts, kas tiek reklamēts televīzijā tik bieži, ka bērns jau teju iegaumējis visu reklāmas tekstu no galvas, atkal un atkal atkārto to vecākiem!

Risks nopirkt “nepareizo” rotaļlietu

Izvēlēties dāvanas bērniem, šķiet, visvieglāk – izvēle taču ir tik plaša un nokļūdīties arī nevar – visas ir rotaļlietas ar ko spēlēties, par ko priecāties! Tomēr ai, kāda kļūda! Tikai vecāki zina, cik ļoti viegli var nokļūdīties dāvanā, nopērkot nepareizo lelli vai radījumu, par kuru vecākiem, protams, nav ne mazākās nojausmas – pareizais tas vai nē, toties bērnam lielie pārdzīvojumi par nepareizo rotaļlietu.

Bez dāvanas rādīties nedrīkst!

Katrā gadījumā – ja dodamies uz svētkiem pie draugiem vai radiem, kam ir bērni, saprotot, ka bez dāvanas rādīties vispār nedrīkst – vispirms jautājam vecākiem! Tieši un bez aplinkiem – kas Jūsu bērnam uz šo brīdi vislabāk patīk? Ko man uzdāvināt? Nu, vismaz aptuveno atbildi būsiet ieguvuši, lai kāds digimons  vai cita veida mošķis tas arī nebūtu (visbiežāk tie ir konkrēti zvēriņi). Izvēlēties dāvanu pašiem, pašiem mazākajiem vispār ir pats patīkamākais pasākums kāds var būt – tas varbūt jebkas! Pilnīgi jebkas no rotaļlietu pasaules, kamēr vien ir drošs bērnam noteiktajā vecumā, attīstošs un radošs, kā arī rotaļlietas sarežģītība atbilst bērna vecumam. Lai gan izklausās daudz noteikumu – nav tik traki, šādu rotaļlietu ir daudz – apžilbsim no iespējām!

Dažas idejas un noderīgas saites!

Ja paši, paši mazākie nav izvēlīgi (priecājas par visu, kas ripo, spīd un trokšņo), bet vidēja vecuma bērni ir ļoti specifiski par saviem mošķiem, tad pusaudži ir īsta mīkla – praktisku, izglītojošu, izklaidējošu (kas īsti ir izklaidējošs pusaudžu vecumā?) – kādu dāvanu tad īsti izvēlēties? Labi, ja pusaudzim ir kāds hobijs – varam ķerties pie tā, dāvanas izvēlē – sports, grāmatas, kvestu spēles, tehnoloģijas – meklējam dāvanu atbilstošā lauciņā. Ja nu nonākam pilnīgā neziņā un informācijas vakuumā, kas īsti patīk konkrētajam pusaudzim – jautājam vecākiem (vecāki teju vienmēr zina atbildes uz visiem jautājumiem) – kas patīk, varētu noderēt, varētu darīt prieku dāvanas formā!

Galvenais – nekad bez vecāku ziņas nevajadzētu bērniem dāvināt dzīvniekus, pārāk skaļas un trokšņainas rotaļlietas, pārāk dārgas rotaļlietas, ko vecāki varētu uzskatīt par neatbilstošu dāvanu!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl