Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? piedāvā visas dāvanas!

Komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Tiesa, ne vienmēr vecāki var izpildīt visas savu mazo ķiparu vēlēšanās. Un ne vienmēr tās ir arī fiziski izpildāmas – vienradzi, pūķi vai poniju arī grūti iedabūt Ziemassvētku vecīša maisā, tāpēc nākas vien izvēlēties kaut ko nedaudz pieticīgāku un veikalu plauktos atrodamāku.

Katru gadu svētku laikā var pamanīt jaunus rotaļlietu trendus  – tad parādījies jauns multfilmu tēls, ko noteikti vēlas saņemt dāvanā vismaz trešdaļa no visiem bērniem, tad jauna spēle vai būvējamo kluču komplekts, kas tiek reklamēts televīzijā tik bieži, ka bērns jau teju iegaumējis visu reklāmas tekstu no galvas, atkal un atkal atkārto to vecākiem!

Risks nopirkt “nepareizo” rotaļlietu

Izvēlēties dāvanas bērniem, šķiet, visvieglāk – izvēle taču ir tik plaša un nokļūdīties arī nevar – visas ir rotaļlietas ar ko spēlēties, par ko priecāties! Tomēr ai, kāda kļūda! Tikai vecāki zina, cik ļoti viegli var nokļūdīties dāvanā, nopērkot nepareizo lelli vai radījumu, par kuru vecākiem, protams, nav ne mazākās nojausmas – pareizais tas vai nē, toties bērnam lielie pārdzīvojumi par nepareizo rotaļlietu.

Bez dāvanas rādīties nedrīkst!

Katrā gadījumā – ja dodamies uz svētkiem pie draugiem vai radiem, kam ir bērni, saprotot, ka bez dāvanas rādīties vispār nedrīkst – vispirms jautājam vecākiem! Tieši un bez aplinkiem – kas Jūsu bērnam uz šo brīdi vislabāk patīk? Ko man uzdāvināt? Nu, vismaz aptuveno atbildi būsiet ieguvuši, lai kāds digimons  vai cita veida mošķis tas arī nebūtu (visbiežāk tie ir konkrēti zvēriņi). Izvēlēties dāvanu pašiem, pašiem mazākajiem vispār ir pats patīkamākais pasākums kāds var būt – tas varbūt jebkas! Pilnīgi jebkas no rotaļlietu pasaules, kamēr vien ir drošs bērnam noteiktajā vecumā, attīstošs un radošs, kā arī rotaļlietas sarežģītība atbilst bērna vecumam. Lai gan izklausās daudz noteikumu – nav tik traki, šādu rotaļlietu ir daudz – apžilbsim no iespējām!

Dažas idejas un noderīgas saites!

Ja paši, paši mazākie nav izvēlīgi (priecājas par visu, kas ripo, spīd un trokšņo), bet vidēja vecuma bērni ir ļoti specifiski par saviem mošķiem, tad pusaudži ir īsta mīkla – praktisku, izglītojošu, izklaidējošu (kas īsti ir izklaidējošs pusaudžu vecumā?) – kādu dāvanu tad īsti izvēlēties? Labi, ja pusaudzim ir kāds hobijs – varam ķerties pie tā, dāvanas izvēlē – sports, grāmatas, kvestu spēles, tehnoloģijas – meklējam dāvanu atbilstošā lauciņā. Ja nu nonākam pilnīgā neziņā un informācijas vakuumā, kas īsti patīk konkrētajam pusaudzim – jautājam vecākiem (vecāki teju vienmēr zina atbildes uz visiem jautājumiem) – kas patīk, varētu noderēt, varētu darīt prieku dāvanas formā!

Galvenais – nekad bez vecāku ziņas nevajadzētu bērniem dāvināt dzīvniekus, pārāk skaļas un trokšņainas rotaļlietas, pārāk dārgas rotaļlietas, ko vecāki varētu uzskatīt par neatbilstošu dāvanu!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl