Kā izvēlēties labas mēbeles savam dārzam?

Pievienot komentāru
Kā izvēlēties labas mēbeles savam dārzam?
PUBLICITĀTES FOTO

Vai plānojat iegādāties dārza mēbeles? Tad Jums jāiepērkas gudri – ņemot vērā dažus svarīgus ieteikumus. Pareizi izvēlētas mēbeles piešķirs āra zonai augstu komforta līmeni un funkcionalitāti. Labs, kvalitatīvs galds un ērti krēsli vienkāršu dārzu var pārveidot par skaistu pusdienošanas vietu. Savukārt skaists lievenis ar dīvānu un šūpuļkrēslu padarīs dārzu par vietu lieliskai ballītei.

Labas dārza mēbeles aicinās ārā pavadīt pēc iespējas vairāk laika – un tieši tas siltajā laikā arī ir nepieciešams, vai ne? Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs izvēlēties labākās mēbeles Jūsu dārzam.

Sagatavojiet sarakstu

Vispirms izdomājiet, kādi risinājumi Jums nepieciešami. Vai vēlaties karstā vasaras dienā dārzā pusdienot? Vai plānojat ārā organizēt vakariņas vai dzimšanas dienas svinības? Vai arī Jūs vienkārši vēlaties dārzu padarīt par vietu laiskai atpūtai ar labu grāmatu un atvēsinošu dzērienu? Vienkārši sagatavojiet sarakstu ar to, ko Jūs vēlētos darīt savā dārzā, un izmantojiet to, lai noteiktu, kādas mēbeles tam nepieciešamas.

Ņemiet vērā izmērus

Pirms dodaties uz veikalu, izlemiet, kādas un cik daudz mēbeles Jums vajadzīgas. Piemēram, ja plānojat dārzā regulāri ieturēt ģimeniskas pusdienas, Jums jāizvēlas pietiekami liels galds un arī atbilstošs skaits krēslu. Ja zināt, ka kādreiz Jūsu maltītēm var pievienoties vēl kāds viesis, jāiegādājas arī kāds rezerves krēsls.

Svarīgi arī izdomāt, kur mēbeles novietosiet, lai saprastu, kādi ir vēlamie mēbeļu izmēri. Jums varētu būt sapnis par lielu pusdienu galdu lapenē, tomēr var izrādīties, ka tas tur gluži vienkārši neietilpst.

Padomājiet ne vien par vēlamajiem izmēriem, bet arī mēbeļu formu un stilu. Ja iespējams, izvēlieties visas mēbeles vienotā stilā, lai dārza iekārtojums būtu ne vien funkcionāls, bet arī skaists.

Pievērsiet uzmanību kvalitātei

Pirms iegādājieties mēbeles, pārliecinieties par to kvalitāti. Ņemot vērā, ka dārza mēbeles, visticamāk, tiks izmantotas bieži, svarīgi, lai tās ne vien labi izskatītos, bet arī būtu izturīgas.

Ja plānojat dārza mēbeles iegādāties internetā, pārliecinieties, ka izvēlētais interneta veikals ir uzticams un citu pircēju atzinīgi novērtēts. Tāpat pirms pasūtījuma noformēšanas noskaidrojiet, kādi ir preču atgriešanas nosacījumi, lai zinātu, kā rīkoties, ja izrādīsies, ka iegādātās mēbeles kāda iemesla dēļ neatbilst Jūsu prasībām.

Izvēlieties ērti kopjamas mēbeles

Izvēlieties mēbeles, kam nepieciešama mazāka kopšana. Jāņem vērā, ka dārza mēbeles tiek pakļautas dažādu laikapstākļu ietekmei, tādēļ ļoti svarīgs ir materiāls, no kā tās izgatavotas. Dodiet priekšroku mēbelēm, kas vairākus gadus izskatīsies skaisti.

Viens no finansiāli pieejamākiem materiāliem ir plastmasa – tas arī izturēs dažādus laikapstākļus, ir svara ziņā viegls materiāls, tādēļ šādas mēbeles būs svara ziņā viegli pārnēsājamas. Tomēr šis noteikti nebūs ilgtermiņa risinājums, jo plastmasa nav diez ko izturīga – ar laiku tā mēdz plaisāt un lūzt.

Izturīgākas, taču arī smagākas ir tērauda mēbeles. Izvēloties metāla mēbeles, jāpadomā arī par mīkstiem auduma spilveniem – komfortam. Pirmkārt, metāls ir ciets, otrkārt – karstā saulē tas uzkarst, sēdēšanu vai gulēšanu uz tā padarot nepatīkamu.

Estētiski pievilcīgas ir koka vai pītās dārza mēbeles. Tās ir gana izturīgas, tādēļ, pareizi koptas, kalpos vairākus gadus. Protams, šāda tipa mēbeles arī parasti izmaksā vairāk, tomēr ilgtermiņā tas atmaksāsies.

Padomājiet par glabāšanu

Jūs varat pagarināt savu mēbeļu kalpošanas laiku, uzglabājot tās pareizi nesezonas laikā. Izplānojiet, kur glabāsiet mēbeles ziemas periodā. Atkarībā no glabāšanas vietas izvēlieties mēbeles. Piemēram, ja Jums ir ļoti maza glabāšanas telpa, dodiet priekšroku mēbelēm, kuras var demontēt vai salocīt.

Pirms mēbeļu iegādes iepazīstieties arī ar to kopšanas prasībām, lai zinātu, kas nepieciešams, lai mēbeles būtu labs ilgtermiņa risinājums.

Ja aktuālas dārza mēbeles, vērts ieskatīties arī interneta veikalā 220.lv. Tur atradīsiet Jūsu gaumei un prasībām atbilstošus risinājumus – sākot no galdiem un krēsliem, beidzot ar sauļošanās gultām, šūpuļtīkliem, nojumēm. Aplūkojiet piedāvājumu, izvēlieties to, kas Jums nepieciešams un noformējiet pasūtījumu jebkurā Jums ērtā laikā.

Dārza mēbeles – svarīgs dārza papildinājums! Izvērtējiet savas vēlmes un iekārtojiet savu sapņu dārzu jau tūlīt!