Jaunums! Visvieglākie apavi – ACBC (Advanced Commuter Basic Concept)

Pievienot komentāru
Jaunums! Visvieglākie apavi – ACBC (Advanced Commuter Basic Concept)

Apavu nākotne ir klāt! ACBC (Advanced Commuter Basic Concept) laidis klajā jaunu apavu līniju, kas izstrādāta īpaši digitālā laikmeta pasaules apceļotājiem un piedzīvojumu meklētājiem, kuriem ir straujš un aktīvs dzīvesveids.

Šie nākamās paaudze moduļveida apavi radīti, lai atkal no jauna apzinātu apavu lomu un nozīmi, jo to ražošanai izmantota ekoloģiska, inovatīva un patentēta tehnoloģija, kas ļauj valkātājiem pašiem tos veidot un pielāgot unisex stilam atbilstīgi vēlmēm un vajadzībām. Mode apvienojumā ar tehnoloģijām ļāvusi ACBC radīt 16 apavu virsmas veidus un 61 krāsu kombināciju, tādējādi sniedzot apavu valkātājiem vienkāršas un vēl nebijušas pašizpausmes iespējas. Katrs apavu pāris radīts, lai sniegtu vislielāko iespējamo komfortu un veidotu optimālo stilu, kas ļauj parastus ikdienā valkājamus snīkerus (teniskurpes) pārvērst gan darbam, gan svinīgam pasākumam piemērotos klasiskos apavos.

Uzņēmuma filozofijas pamatā ir vēlme radīt apavus, kas daudzkārt pārspētu citus gan valkāšanas ērtuma, gan kalpošanas ilguma ziņā, uzlabojot ikdienas dzīves kvalitāti, vienlaikus veicinot efektīvu atkritumu pārstrādi un energoefektivitāti. Pētījumi ir pierādījuši, ka apavu pazoļu ražošanas procesa rezultātā tiek radīts visvairāk ogļskābās gāzes izmešu. ACBC samazina pazoļu skaitu līdz minimumam, izmantojot tikai trīs universālus pazoļu veidus, ko var veiksmīgi kombinēt ar dažādām apavu virsmām, tā radot piemērotus apavus jebkuram dzīves gadījumam. Kad pazoles ir novalkātas, apavu lietotājs var tās nodot pārstrādei. Šī ACBC radītā sistēma samazina cilvēka radīto ogļskābās gāzes izmešu daudzumu.

Tā kā apavi radīti, par pamatu ņemot itāļu dizaina risinājumus, arī par detaļām ir padomāts. Katrs ACBC apavu pāris tiek ražots no pašiem mūsdienīgākajiem materiāliem, tai skaitā, izmantojot ādu un tās dabisko virsmas faktūru, elastīgus un īpaši vieglus trikotāžas izstrādājumus, apavu iekšzoles, kas samazina triecienus un nepatīkamu aromātu, kā arī īpašas ūdensizturīgas aizdares un rāvējslēdzējus, kas pasargā apavu iekšpusi no ūdens un mitruma.

ACBC ir radījuši unikālus apavus ar maināmu virsmu, kas ļauj valkātājam brīvi mainīt apavu stilu darījumu brauciena laikā, turklāt tie ceļojumu bagāžā neaizņems daudz vietas.

Apavu valkāšanas ieteikumi

Jaunā ACBC kolekcija izstrādāta tā, lai sniegtu pircējiem trīs dažāda stila kolekcijas, kas iedalītas atkarībā no to funkcionalitātes un lietojuma: ielu stils (Street Style), lietišķais stils (Business) un sportiskais stils (Active). Tagad katrs pats var sev radīt apavus tik vienkārši, kā aizskaitīt līdz trīs. Viss, kas jādara:

  • izvēlieties zoli;
  • sameklējiet apavu virsu pēc savas izvēles;
  • aiztaisiet rāvējslēdzēju, savienojot zoli ar apava virsu, un kurpe gatava!

ACBC apavi tagad pieejami “NS KING” veikalos ALFA, SPICE, GALERIJA CENTRS!

Uzziniet vairāk šeit.

Lasi vēl