Izklaidējies ar Geisha Atmiņas spēli un laimē gardos “Geisha” saldumus! piedāvā Geisha

Komentāri
Izklaidējies ar Geisha Atmiņas spēli un laimē gardos “Geisha” saldumus!

Gardā Geisha nāk klajā ar izklaidējošu Atmiņas spēli – izklaidējies, trenē atmiņu un ik nedēļu laimē gardus, uz mēles kūstošus, fantastiski ņammīgus “Geisha” saldumus!

Viss ir vienkārši: piedalies spēlē, pēc iespējas ātrāk mēģini atklāt visus vienādo “Geisha” attēlu pārus, atstāj savus kontaktus un piedalies balvu izlozē! Balvā katru nedēļu – mēli-var-norīt garšīgie saldumi no “Geisha”.

Kā tas notiks?

Kad būsi piedalījies spēlē un atklājis vienādos Geisha attēlus laikā, kurš Tev šķiet pietiekami ātrs, atstāj savus kontaktus. 15 ātrākie Geisha Atmiņas spēles spēlētāji piedalīsies izlozē, un vienam laimīgajam vai laimīgajai tiešajā ēterā zvanīs radio StarFM personība Egons Reiters. Nepalaid zvanu garām – gan parunāsiet par gardumiem, saldumiem, gan – jau vakarā varēsi našķoties ar Geisha šokolādi, konfektēm un citiem gardumiem!

Ak, un vēl kāda lieliska lieta – Tu vari piedalīties ne tikai Geisha Atmiņas spēlē un laimēt gardumus, bet arī piedalīties lielajā Geisha izlozē, kuras galvenā balva ir… ceļojums uz geišas zemi Japānu!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl