Izklaidējies ar Geisha Atmiņas spēli un laimē gardos “Geisha” saldumus! piedāvā Geisha

Komentāri
Izklaidējies ar Geisha Atmiņas spēli un laimē gardos “Geisha” saldumus!

Gardā Geisha nāk klajā ar izklaidējošu Atmiņas spēli – izklaidējies, trenē atmiņu un ik nedēļu laimē gardus, uz mēles kūstošus, fantastiski ņammīgus “Geisha” saldumus!

Viss ir vienkārši: piedalies spēlē, pēc iespējas ātrāk mēģini atklāt visus vienādo “Geisha” attēlu pārus, atstāj savus kontaktus un piedalies balvu izlozē! Balvā katru nedēļu – mēli-var-norīt garšīgie saldumi no “Geisha”.

Kā tas notiks?

Kad būsi piedalījies spēlē un atklājis vienādos Geisha attēlus laikā, kurš Tev šķiet pietiekami ātrs, atstāj savus kontaktus. 15 ātrākie Geisha Atmiņas spēles spēlētāji piedalīsies izlozē, un vienam laimīgajam vai laimīgajai tiešajā ēterā zvanīs radio StarFM personība Egons Reiters. Nepalaid zvanu garām – gan parunāsiet par gardumiem, saldumiem, gan – jau vakarā varēsi našķoties ar Geisha šokolādi, konfektēm un citiem gardumiem!

Ak, un vēl kāda lieliska lieta – Tu vari piedalīties ne tikai Geisha Atmiņas spēlē un laimēt gardumus, bet arī piedalīties lielajā Geisha izlozē, kuras galvenā balva ir… ceļojums uz geišas zemi Japānu!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl