Idejas ģimenes brīvdienām Tallinā!

Komentāri
Idejas ģimenes brīvdienām Tallinā!

Igaunija ir lieliska izvēle, kur mesties piedzīvojumos ar ģimeni! Neierobežotas iespējas piedzīvojumiem glabā arī Igaunijas galvaspilsēta Tallina, kur aizraujošus iespaidus iespējams gūt ne tikai uz zemes, bet arī augstu gaisā, un pat izzināt dzīvi zem ūdens!

Hidroplānu osta

Ne viens vien pasaules atklājums noritējis pateicoties kuģošanai, tāpēc arī piedzīvojumu Tallinā ierosinām sākt ar Hidroplānu ostu. Iespaidīgajā celtnē un tās apkārtnē tiek glabāts aizraujošs krājums par Igaunijas jūrniecības vēsturi.

Hidroplānu ostā iespējams ieiet īstā kara zemūdenē, savukārt mazākajiem interesanta patiks dzeltenā zemūdene, kā arī interaktīvās spēles un simulatori.

Drīzumā te tiks atklāta arī izstāde ”MAYDAY MAYDAY MAYDAY”, kas pievēršas ūdens drošības tēmai – no drošas uzvedības pludmalē līdz pat tik nopietnai lietai kā kuģu katastrofas.

Izstāde veidota interaktīva, un viens no tās mērķiem – apmeklētājiem iemācīt, kā rīkoties negadījumu laikā atklātos ūdeņos.

Enerģijas atklājumu centrs

Gadsimtu vecajā elektrostacijā, kas atrodas Tallinas pilsētas sirdī, zibens bultas uzzibsnī arī saulainā dienā! Enerģijas atklājumu centrs Igaunijā jau ir pazīstams kā unikāls zibens demonstrāciju centrs, kaut gan centra darbnīcās katrs var uz mirkli kļūt par izgudrotāju, bet planetārijā – aizceļot uz tālām planētām.

Atklājumu centrā ir vairāk nekā 130 interaktīvi eksponāti, kas iepazīstina ar  enerģētikas vēsturi, fizikālajām parādībām un galvenokārt ar to, cik aizraujoša var būt zinātne. Šī centra apmeklējums būs aizraujošs piedzīvojums gan mazajiem, gan lielajiem!

Tallinas televīzijas tornis

Tiem, kas savu piedzīvojumu garu nebaidās pārbaudīt 170m augstumā virs zemes, noteikti jādodas uz Tallinas augstāko ēku – TV torni! Elpu aizraujošais panorāmas skats ir tikai viens no iemesliem, kāpēc doties uz TV torni.

Tajā ir izveidota arī moderna, interaktīva izstāde, mini telestudija un restorāns. Tomēr ar to viss nebeidzas – te iespējams iesaistīties arī kādā īpašā adrenalīnu raisošā atrakcijā – pastaigā pa TV torņa dzegu.

Dārgumu medības Alfā

15. aprīlī nāc uz tirdzniecības parku ”Alfa”, kur  no plkst. 12.00 līdz 16.00 norisināsies īstas dārgumu medības! Būs iespēja iejusties gan zinātnieka, gan bruņinieka tēlā, veikt dažādus eksperimentus vai izglābt grimstošu kuģi. Ik stundu žiglākās ģimenes iegūs vērtīgas balvas no Igaunijas populārākajām atpūtas vietām  – AHHAA, Rakveres pils, Ilonas Brīnumzemes vai Hidroplānu ostas muzeja. Tiekamies ”Alfā”!

Ceļo kopā ar VisitEstonia.com.

Skaties FOTO! Aizraujošas brīvdienas Tallinā:

Lasi vēl