Grupa ”Tautumeitas” ciemojas pie Gustava Terzena un novērtē Tele2 ”Gudro māju” piedāvā Tele2

1 komentārs

Viena no šī brīža populārākajām pašmāju grupām ”Tautumeitas” apmeklēja Gustavu Terzenu Tele2 ”Gudrajā mājā” un bija pārsteigtas par dažādajām tehniskajām iespējām. ”Gudrā māja” piedāvā iespēju efektīvi pārvaldīt māju un atvieglo ikdienu. Ar mobilā telefona palīdzību iespējams atslēgt elektrību, ieslēgt gaismu, aizslēgt vai atslēgt durvis un tās ir tikai dažas no lieliskajām iespējam.

Meitenes devās ciemos uz ”Gudro māju”, meža vidū, taču atklāja, ka tās saimnieks nav mājās. Savukārt Gustavs, pateicoties jaunākajām tehnoloģiskajām iespējām, uzzināja, ka dāmas jau ieradušās un lūdza viņu sagaidīt pagalmā, mielojoties ar cienastu.

Sagaidot mājas saimnieku, dziedātājas neslēpa, ka joprojām grūti pārslēgties no Ķīnas uz Latvijas laiku, kā nekā koncertējot Ķīnā, pavadītas vairākas nedēļas. Mākslinieces smejoties, pastāstīja, ka par māju sajūtu palīdz rūpēties zemenes, kad zemenes galdā, tad piezogas māju sajūta. Patieso māju sajūtu viņas pēdējo reizi sajutušas maijā.  Savukārt Gustavs ”Tautumeitām” atklāja, viņam māja ir visur, kur viņš dodas, jo gluži vienkārši ņem to līdzi savā telefonā.

Māju saimnieks palielījās, ka mītnē ir ”Gudrā rozete”, kuru iespējams ieslēgt un izslēgt, neesot tai, līdzās, tāpēc, viņam, nekad negadās atstāt ieslēgtu gludekli, jo gadījumos, kad nav drošs par izslēgšanu, to var izdarīt attālināti. ”Gudrā rozete” dziedātājas sākumā biedēja, jo tā poga ar viņām runājusi, kas pārsteidzis ”Tautumeitas”.

Lai mākslinieces būtu vēl pārsteigtākas par ”Gudrās mājas” funkcijām, Gustavs neslēpa, ka, viņām ierodoties, tās redzējis pateicoties ”Gudrās mājas” aplikācijai un ”Gudrajam durvju zvanam”. Ja sāktos lietus, viņš attālināti būtu, atslēdzis durvis un parūpējies par dāmu komfortu. Viss, kas tam būtu jāpasaka, ir komanda – unlock the door (atslēdz durvis). Toties komanda – turn the lights green (ieslēdz zaļo gaismu) liek iedegties zaļajam apgaismojumam.

”Tautumeitas” novērtēja ”Gudrās mājas” veikumu un neslēpa, ka tā būtu noderējusi Ķīnā, jo tur gaismotājs un skaņotājs nesaprata neko no dziedātāju prasītā.

”Gudrā māja” spēj atskaņot arī gudras dziesmas, tiesa gan, ”Tautumeitu” dziesmu tā nespēja atrast, jo pieprasītais hīts ir latviešu valodā. Taču pie tā tiek strādāts un drīzumā tā nebūs problēma. Ikviena ”Gudrā māja” spēs atskaņot jebkuru latviešu superhītu.