Kosmētiku mūsdienās par luksusa preci nosaukt vis nevar – gan kopjošo, gan dekoratīvo kosmētiku iespējams nopirkt pat pārtikas veikalos. Tomēr aptiekās nopērkamā kosmētika nereti atrodama tikai aptiekās. Un – ne velti!

Pirkt kosmētiku aptiekā ir drošāk nekā veikalā, un ne mirkli nebūs jāšaubās par tās kvalitāti, norāda “Euroaptieka”aptiekas vadītāja Evita Bērziņa.

Farmaceiti apkopojuši četrus iemeslus, kādēļ kosmētiku būtu jāpērk aptiekā:

Foto: Pixabay

Darbinieku kompetence – daudz augstāka

Aptiekā strādājošie cilvēki ir ar nepieciešamo izglītību, lai spētu pilnvērtīgi palīdzēt, atrodot pareizo risinājumu un piemērotākos sejas kopšanas līdzekļus jebkurai problēmai.

Kosmētika aptiekās atšķiras no veikalos pieejamās

Aptiekās nopērkamā kosmētika iedarbojas citādāk nekā veikalos nopērkamā. Tā veiksmīgāk spēs atrisināt ādas problēmas, ne tikai maskēt vai uz laiku padarīt vieglākas.

Foto: pixabay

Plašāks piedāvājums problēmu risināšanai

Problemātiskai ādai aptiekās atrodams visplašākais kosmētikas līdzekļu klāsts. Vai tā būtu pārlieku sausa seja vai tieši otrādi – taukaina, aptiekā katrai problēmai būs iespējams atrast risinājumu no visplašākā produktu piedāvājuma visās cenu kategorijās.

Kosmētika derēs arī ļoti jutīgai ādai

Aptiekas kosmētika ir piemērota izteikti jutīgai ādai – to lietojot, nav jāuztraucas par iespējamām alerģijām. Aptiekā nopērkamie līdzekļi nav kosmētika – tie ir dermatoloģiski produkti, kurus izstrādājuši ārsti un profesori.