Latvija ir viena no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kurā vardarbība pret sievietēm un vardarbība ģimenē ir īpaši izplatīta parādība.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • un ko

  un ko

  darīt man? Man augums knapi 1.60m, svars 45 kg. Jūs nopietni domājat, ka aizturēšu aptrakušu tēviņu?
 • dddddd

  dddddd

  ja sieviete sistu virieti,neviens viņam nepalidzētu,esmu jau youtuba redzejis tadus video,kur mainitas lomās.un tad visiem ir poo.vienlidziba ptfu
 • Eva

  Eva

  Ziniet, upuris ar savu varmāku prot viens otru atrast; tās ir tādas attiecības, kuras abiem vajadzīgas- tāda spēle, kurā citiem labāk nejaukties kā glābējam, var vienīgi saukt policiju. Parasti tas, kurš sit, ir novests līdz tam, lai sistu; viņu lomas visu laiku mainās; vienu brīdi varmāka ir viens, pēc brīža- otrs. Ja cilvēkam tādas attiecības neapmierina- tās vajag izbeigt PAŠAM / PAŠAI, vai meklēt psiholoģisku palīdzību, ja nespēj tikt galā. Cits neviens tur neko no malas līdzēt nevarès.
 • xl

  xl

  Domaaju,ka policijas iejaukshanaas ir nepiecieshama ,bet ir vajadziiga arii psihologa paliidziiba. Ir reizes ,kad upuris piedod varmaakam ,jo saklausiijies dazhaadus raidiijumus par otro iespeeju. Neticiet otrai iespeejai ,kas vienreiz ir paceelis roku ,tas to izdariis arii otreiz.
 • reinis

  reinis

  cilveki nekad muzam nelieniet gimenes darisanas vienmer ejiet garam jo bazisi savu degunu busi vainigs kaut vai viens otram griez galvu nost
 • jaja

  jaja

  Es arī reiz iejaucos, kad veca kundze skaļi kliedza pa visu ielu uz blakus esošo vīrieti, kurš viņu mēģināja aizvilkt aiz rokas…rezultātā paliku muļķos. neviens pāri nedarīja, kundze no dabas šerpa, kungs izrādās kaut ko nebija izdarījis pa prātam..
 • Lea
  +14 +14 0

  Lea

  Problema tada Ka nav jau bail izsaukt policiju, Vai iejaukties, bet no ta Ka vainigs bus tas kas iejaucas. Sava labklajiba tomer katram pasam svarigaka. Sievietei pasai jagrib tikt vaja no sadam attiecibam un agresiva viriesa. Ja sauktu paliga, palidzetu. Vai Ari ja sistu izsauktu policiju. Bet nu tu izsauc policiju, bet sieviete negrib rakstit iesniegumu un vispar mil savu varmaku. Nu ko tur var palidzet? Neko. Drosak ja neprasa palidzet tad labak neiejaukties, cita lieta ja blakus dzivokli dzirdi stridu tad gan var, izsaukt policiju, bet ari ja sieviete iesniegumu neraksta, otreiz policiju es nesauktu.
 • ak dies !!!
 • Apinai

  Apinai

  Vajag iet klāt no mugurpuses un sist pa dullo uzreiz bez domāšanas:) Elementāri un efektīvi.
 • s
  +20 +20 0

  s

  Redzēju, ka vīrietis sper gulošai sievietei, gāju runādams klāt, lai nomierinās, vīrs mani pagrūda,nokritu,Kad atbrauca policija, sieviete pateica, ka es esot viņai spēris.Vairs neeju klāt nevienam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!