Doties uz veikalu vai iepirkties internetā?

Komentāri
Doties uz veikalu vai iepirkties internetā?

Pirmssvētku laikā veikali nekad nav vieta, ko apmeklējam labprāt – daudz cilvēku, liela kņada, smagi iepirkumu maisiņi, daudz iztērēta laika un enerģijas. Tomēr dāvanas jāsarūpē, un, būsim godīgi, reti kurš iegādājas dāvanas Ziemassvētkiem oktobrī vai novembrī, kad lielā kņada veikalos vēl nav sākusies. Bet tad jau attopas arī visi pārējie dāvanu meklētāji – kņada veikalos var sākties. Alternatīva – interneta veikali! Kā tajos neapjukt?

Gudrākie “Ziemassvētku vecīši” atraduši veidu, kā izvairīties no lielveikalu kņadas – iepērkoties internetā. Tagad internetā var nopirkt teju jebko – sākot no tik lielām precēm, ka jāpiegādā ar kurjeru un trīs nesējiem, un beidzot ar vissmalkāko nieciņu, kas ietilpst mazā kastītē.

Dāvanas var būt dažādas – tas, kādas tās izvēlamies, paliek katra paša ziņā, tomēr kāpēc nomocīties, meklējot dāvanas veikalā, staigājot stundām riņķī ar smagiem maisiņiem rokās, ja visu var izdarīt sēžot dīvānā?

Tiesa, ir dāvanu pircēji, kam pats process – staigāšana pa veikaliem un meklēšana – ir īsts rituāls, kas sagādā pirmssvētku prieku. Protams, katram savs, – un nav ne vainas arī ierastajai ”eju uz veikalu un skatos, ko lai nopērk dāvanā” stratēģijai, jo īpaši, ja paši to izbaudām kā procesu.

Tomēr šāda stratēģija iespējama arī iepērkoties internetā – pārlūkoju interneta dažādās lapas, veikalus, sadaļas, preču piedāvājumus, lai izvēlētos labāko un piemērotāko dāvanu, arī tad, ja nav ne mazākās nojausmas par to, ko dāvināt konkrētajam cilvēkam. Iepirkšanās internetā pat nedaudz palīdz šajā ziņā – piedāvātās kategorijas, preču grupas, ļauj jau aptuveni iedomāties, kas konkrētajam cilvēkam patiks. Tāpat kā rotaļlietu veikalā, visticamāk, nemeklēsim dāvanu vīrietim, tā arī iepērkoties internetā – orientējoties pēc dažādām preču sadaļām, sapratīsim, kurā meklēt dāvanas konkrētajam cilvēkam, un kurā nē.

Arī internetā “pēdējais brīdis” var būt par vēlu

Vienu gan nevajadzētu aizmirst – ja iepērkamies internetā, tas ir jādara laicīgi. Pasūtīto dāvanu piegāde prasa vismaz pāris dienas (pat nedēļu),

tāpēc jāiepērkas vismaz 2-3 nedēļas pirms svētkiem,

lai dāvanas bez stresa un uztraukumiem tiek piegādātās un vēl atliek laika tās pašam iesaiņot. Galu galā – iepirkšanos uz svētkiem internetā ir atklājuši daudzi, tāpēc kurjeru darbs šajā sezonā ir īpaši aktīvs. Nekavējam – pasūtam laicīgi!

Arī internetā var uzrauties uz “kaktu veikaliem”

Tāpat, izvēlamies uzticamus un zināmus (vislabāk Latvijas) interneta veikalus, jo, kā zināms, no ārzemju interneta veikaliem preču atsūtīšanai vajadzīgs krietni vien ilgāks laiks (tad labāk tiešām sākt dāvanas gādāt jau oktobrī),

Jāatceras arī, ka šajā laikā parādās arvien vairāk krāpniecisku interneta veikalu reklāmu, kas pieejamas vienu dienu vai divas, saņemot klientu pasūtījumus un apmaksas, pēc tam izzūdot no interneta vietnēm, kur bijušas norādītas.

Lai neuzķertos uz pirms svētku krāpnieku āķa, labāk iegādāties dāvanas tādā interneta veikalā, par kuru esam pārliecināti – gan par kvalitāti, gan sūtījuma laicīgu saņemšanu, gan veikala eksistenci un iespēju kontaktēties ar pārdevēju, ja nu kaut kas tomēr noticis ne tā, kā bijām plānojuši!

Iegādājies dāvanas laicīgi portālā – visasdavanas.lv!

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl