Pievienot komentāru
Dažādas dāvanu idejas vīrietim nozīmīgos svētkos
PUBLICITĀTES FOTO

Svētki tuvojas un atkal jāpieņem lēmums, ko šoreiz iegādāties, lai saņēmēja prieks būtu neviltots.

Mēdz teikt, ka dāvanu vīrietim ir visgrūtāk nopirkt. Tomēr, ja veiksiet pirms tam nelielu izpētes darbu un sapratīsiet, kas visvairāk interesē dāvanas saņēmēju šajā dzīves periodā, Jūs noteikti atradīsiet lielisku ideju. Dāvanas izmērs, veids un cena ir atkarīga no tā, kādu iespaidu Jūs vēlaties atstāt un kādu dzīvesveidu pārstāv Jums zināmais vīrietis.

  • Ikdienā nopietnam un biznesa darījumos ierautam vīrietim noteikti noderēs dāvana, kas ir respektabla, praktiska un palīdzēs noturēt viņa statusu. Viena no lietām, piemēram, var būt kvalitatīvs melns, dabīgas ādas maks.
  • Vīrietim, kura vēlmes un noskaņojumu grūti uzminēt un iepriekšējā pieredze rāda, ka viņam pašam vislabāk patiktu izvēlēties sev tā brīža labāko dāvanu, noderēs dāvanu karte kādā no viņa iecienītajiem veikaliem. Jums tikai būtu jāzina, kuras ir viņa galvenās intereses. Tā var būt gan dāvanu karte restorānā, gan izklaides centrā, gan kādā būvniecības veikalā.
  • Aktīvās atpūtas piekritēji vienmēr būs priecīgi par iespējām izbaudīt kādu aktīvu dienu pie dabas. Mūsdienu iespējas ir neizsmeļamas un pārsteigs pat vispieredzējušāko. Jums vien ir jānoskaidro, ko līdz šim viņš ir izmēģinājis un kas ir paticis vai kas vilina, bet vēl nav izmēģināts. Vīrietim, kuram patīk aktīvā atpūta, noteikti gandarījuma sajūtu dāvās jauni un pat sarežģīti izaicinājumi. Kāpēc gan lai tas nebūtu lidojums ar deltaplānu vai paraplāna lidojums, vai lēciens ar izpletni?
  • Ja pazīstat visai personīgi dāvanas saņēmēju, tad, iespējams, tieši ļoti personīga dāvana viņu iepriecinās visvairāk. Tas var būt gan vannas dvielis-peldmētelis, smaržas vai varbūt termoveļas komplekts, ja vīrietis ir ziemas sporta veidu cienītājs.
  • Mūsdienīgam, aktīvam vīrietim, kuram viena no interesēm ir mūzika, noteikti dāvanu varat meklēt šajā virzienā – austiņas no 220.lv, bezvadu austiņas, bluetooth austiņas. Bezvadu austiņas jeb tā saucamās bluetooth austiņas šobrīd ir vispopulārākās, jo tās var lietot bez vada palīdzības, vien ātri savienojot caur bluetooth. Izmērā neliela, bet ilgtermiņā ļoti noderīga un pozitīva noskaņojuma dodoša dāvana.
  • Ja zināt, ka dāvanas saņēmējam ir, piemēram, sava privātmāja, vai viņš mīl pastaigas dabā, lieliska dāvana varētu būt mūsdienīga termokrūze. Karsts dzēriens tajā noteikti būs labs papildinājums pastaigai kādā vēsā rudens vai ziemas dienā.
  • Ja pazīstat dāvanas saņēmēja gaumi un nojaušat, ka viņu varētu iepriecināt kaut kas no vīriešu parfimērijas, tad varat dāvanā pasniegt komplektu, kurā ir vīriešu dezodorants, dušas želeja, smaržas.

Plaša dāvanu pieejamība ir interneta veikalā 220.lv. Nesteidzīgi varat aplūkot dažādas kategorijas un izvēlēties vispieņemamāko un atbilstošāko. Lai izdodas iepriecināt otru svētkos!