”Cexit” – atbilde krīzes situācijai

Pievienot komentāru
”Cexit” – atbilde krīzes situācijai
PUBLICITĀTES FOTO

30. aprīlī aicina uz pirmo pilnībā virtuālo konferenci ”Pietura: Cexit”. Foruma mērķis ir sniegt praktisku informāciju, metodes un paņēmienus, lai mēs kā indivīdi, organizācija un sabiedrība kopumā spētu atbilstoši situācijai vadīt un mainīt savu sabiedrisko, profesionālo, kā arī personīgo dzīvi.

Forumā uzstāsies tādi lektori kā Ieva Ilvesa, Sergejs Kruks, Liene Cipule, Krista Vāvere, Ņikita Bezborodovs, Sandra Dzenīte-Cālīte u.c.

Forumā pieredzē dalīsies 19 personības un viedokļu līderi, kuri sniegs praktisku informāciju, metodes un paņēmienus, lai mēs katrs spētu atbilstoši situācijai vadīt un mainīt savu sabiedrisko, profesionālo, kā arī personīgo dzīvi. Forumā tiks skartas tādas tēmas kā tehnoloģijas un brīvā griba, informācijas higiēna, bailes un emocijas četrās sienās, vadītājs un komanda krīzes situācijā, vārda spēku un komunikāciju darba vidē, par pārmaiņu strauju ieviešanu, sevis vadības paņēmieniem krīzes situācijās un citām šobrīd svarīgām tēmām.

Ar atlaižu kodu ”StarFM” saņemsiet 30% atlaidi. Dalības maksā ietilpst dalība foruma tiešsaistē un tikai dalībniekiem pieejams video ierakstu arhīvs. Tiešraides biļetes iegāde www.cexit.lv.