6 soļi, kā organizēt lielisku dzimšanas dienas ballīti un nepārtērēties Sadarbībā ar CreditOn

2 komentāri
6 soļi, kā organizēt lielisku dzimšanas dienas ballīti un nepārtērēties
CreditOn.lv (Publicitātes foto)

Dzimšanas dienas mēs katrs gaidām ar lielu nepacietību, jo tā ir diena, kad jūtamies īpaši un lutināti. Protams, daži no mums satraucas, ka paliek arvien vecāki, taču par to nevajadzētu domāt. Kā jau ierasts, dzimšanas dienās mēs vēlamies sarīkot sev ballīti un pavadīt to kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem. Taču kā sarīkot lielisku dzimšanas dienas ballīti un nepārtērēties?

Lūk, 6 soļi, kas Tev palīdzēs sapni pārvērst īstenībā:

1. Sastādi plānu

Tev noteikti ir vēlmes, kuras vēlies realizēt savā dzimšanas dienas ballītē. Ja iepriekš sastādīsi plānu un turēsies pie tā, tas Tev palīdzēs īstenot visu iecerēto. Plānā noteikti vajadzētu iekļaut kopēju ballītes budžetu, kā arī aptuvenās izmaksas, kādas būs plānojot ballīti. Ja uzreiz saproti, ka ballītei nepietiks līdzekļu, taču aizņēmumu spēsi bez problēmām atdot – ātrie kredīti var būt risinājums.

2. Vietas izvēle

Lai ballīte izdotos, ir svarīga arī vietas izvēle. Padomā vai ir vērts īrēt kādu smalku viesu māju un samaksāt par to kaudzi naudas. Iespējams, ka Tavu ballīti var sarīkot pie Tevis mājās, pie vecākiem, vai arī pie kādiem tuviem draugiem. Tas būs daudz lētāk, kā arī ērtāk, nekā atrodoties pavisam jaunā un svešā vietā. Protams, ja Tavs viesu skaits būs samērā liels, tad noteikti vajag meklēt pēc iespējas plašākas telpas, lai visiem pietiktu vietas.

3. Iekļauj dažādas aktivitātes

Lai ballīte būtu interesanta un viesiem nebūtu jāgarlaikojas, noteikti vajag padomāt par aktivitātēm. Dzimšanas dienas ballītēs daudzi priekšroku dod dažādām spēlēm. Spēles ir ideāla aktivitāte, jo tās ļauj viesiem savā starpā saliedēties, kā arī tās piešķir ballītei jautrību. Ja Tev pašam trūkst idejas, kādas spēles būtu piemērotas Tavai ballītei, pajautā draugiem padomu, vai arī ielūkojies internetā – tur mūsdienās ir vairāki simti dažādu ballīšu spēļu. Lai nēpārtērētos, izvēlies tādas spēles, kas neprasa papildus tēriņus dažādu papildus lietu iegādei.

4. Sastādi viesu sarakstu

Nevienam nav noslēpums, ka katrs pasākuma viesis izmaksā konkrētu summu. Ja Tu nevēlies pārtērēties, tad rūpīgi sastādi viesu sarakstu. Aicini uz savu dzimšanas dienu tikai tos cilvēkus, kuri Tev ir tuvi un kurus Tu patiešām vēlies redzēt sev blakus šajā dienā. Neaicini kādu tikai pienākuma pēc, jo tas var nedaudz sabojāt gan Tavu noskaņojumu, gan ballītes atmosfēru.

5. Vienots stils ballītes viesiem

Ballīšu tematika var būt pavisam dažāda – no vienkāršas līdz pat sarežģītai un īpaši pārdomātai. Viss ir atkarīgs tikai no Tavām iespējām un vēlmēm. Pats vienkāršākais no variantiem ir palūgt, lai viesi ierodas ar vienotiem aksesuāriem, piemēram, visiem viesiem uz ballīti jāatnāk ar cepurēm vai brillēm. Tāpat var viesiem palūgt, lai uz ballīti ierodas kādā konkrētas krāsas apģērbā. Lai ne Tev, ne Taviem viesiem nebūtu stundām ilgi jāklīst pa veikaliem, meklējot apģērbu vai aksesuārus, kā arī lai nebūtu jātērē papildus līdzekļi, izdomā tādu vienotu stilu, kas neprasa īpašas pūles, tādu, kas katram no viesiem varētu jau atrasties drēbju skapī.

6. Nepārspīlē ar dekorācijām.

Protams, ka rūpīgi izdekorētas telpas piedod īpašāku atmosfēru ballītei, taču līdz ar to jārēķinās ar papildus izmaksām. Padomā, vai Tev vispār vajadzīga telpu dekorēšana. Ja Tavi viesi būs ieradušies vienotā stilā, Tas jau piedos ”odziņu” ballītei un dekorācijas nemaz nebūs nepieciešamas. Tomēr, ja vēlies kaut nedaudz izdekorēt telpas, tad nepārspīlē. Dekorus taisi paša rokām un izvēlies nedārgus materiālus.