Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 18. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Reklāmraksti” aktualitātes

Septiņi laimīga dārznieka likumi

Septiņi laimīga dārznieka likumi 2

Dārzs ir daudzu latviešu laimes terapija. Taču, lai darbošanās dārzā tik tiešām sagādātu prieku, ir vērts pievērst uzmanību septiņiem laimīga dārznieka likumiem.

Dambretes skolas “Domātprieks” sportisti ieguvuši 12 medaļas Pasaules kausa izcīņā

Dambretes skolas “Domātprieks” sportisti ieguvuši 12 medaļas Pasaules kausa izcīņā

No 23. līdz 30. aprīlim Turcijas pilsētā Kemerā norisinājās Starptautiskās Dambretes Federācijas (IDF) organizētās dambretes sacensības: Eiropas čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē un Pasaules kauss ”Turcija-2021”. Latviju pārstāvēja dambretes skola ”Domātprieks”, kas kopvērtējumā izcīnīja 12 godalgas: 4 zelta, 7 sudraba un 1 bronzas medaļu.

Vai Latvijas siltumnīca var uzveikt poļu zemnieku – jeb 3 veidi, kā padarīt siltumnīcu efektīvāku

Vai Latvijas siltumnīca var uzveikt poļu zemnieku – jeb 3 veidi, kā padarīt siltumnīcu efektīvāku 2

Īsā atbilde – noteikti nevar. Jo pat aklākajam dārza kurmim skaidrs, ka sava piemājas siltumnīca nav stāsts par lielo naudu, ko ietaupīsiet, audzējot dārzeņus, garšaugus un citus labumus. Ar pārtikas lieltirgotāju un lielizmēra kaimiņzemju zemnieku radīto cenu piedāvājumu nav iespējams sacensties. Bet garšas, gandarījuma un produkta “tīrības” ziņā  – gan. Tāpēc, ja izvērtē siltumnīcas iegādi un ierīkošanu tikai tāpēc, lai ietaupītu uz iknedēļas tomātu pirkumiem, būsim godīgi – Tev siltumnīcu nevajag, dodies uz lielveikalu. Bet, ja tava motivācija ir garšīgi, smaržīgi, veselīgi baudīt paveiktā darba augļus, lasi tālāk un uzzini, kā radīt ērtu, viegli kopjamu un ražojošu siltumnīcu.

Tiešraide: RSU virtuālā Atvērto durvju diena topošajiem studentiem

Tiešraide: RSU virtuālā Atvērto durvju diena topošajiem studentiem 1

Ceturtdien, 29. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks Atvērto durvju diena, kur ikviens varēs virtuāli iepazīt pamatstudiju programmas, augstskolas vidi, mācībspēkus, studentus un absolventus. Gads pie ekrāniem radījis zināmu nogurumu, tāpēc šogad RSU Atvērto durvju diena plānota kā dinamiska trīs stundu programma tiešsaistes viesistabā, kuras namatēvs būs aizraujošais docētājs un ārpolitikas pētnieks Mārtiņš Daugulis. Vienlaikus noritēs fakultāšu ZOOM tikšanās, kurās studētgribētāji varēs jau detalizētāk iepazīt savas noskatītās programmas. Atvērto durvju dienai pamatstudiju programmās varēs sekot līdzi 29. aprīlī no 14.00 līdz 17.00 RSU mājaslapā un tiešraidē augstskolas Facebook kontā.

Muguras sāpes – kā varam sev palīdzēt?

Muguras sāpes – kā varam sev palīdzēt?

Veiksmīgas muguras sāpju ārstēšanas pamatā ir neatlaidība un pareizas ārstniecības metodes. Rīgas 1. slimnīcas sāpju centra vadītāja, algoloģe, docente Irina Evansa skaidro, kāpēc mūs tik bieži piemeklē muguras sāpes un kā ar tām vislabāk tikt galā.

Mūsdienu dzīvesstila slimība – diabēts. Kāpēc tas ir bīstams?

Mūsdienu dzīvesstila slimība – diabēts. Kāpēc tas ir bīstams?

Pasaules Veselības organizācija (PVO) paudusi, ka diabēts ir sasniedzis epidēmijas apmērus – katras desmit sekundes pasaulē kāds mirst no diabēta izraisītām veselības problēmām. Statistika neiepriecina arī Latvijā – arvien pieaug saslimšana ar 2. tipa cukura diabētu, kas tiek dēvēts par mūsdienu dzīvesstila slimību. “Euroaptieka” farmaceite Zane Melberga skaidro, kāpēc diabēts ir bīstams un ar kādiem izaicinājumiem saskaras diabēta pacienti.

Interesantas idejas aktīvā laika pavadīšanai ģimenes lokā

Interesantas idejas aktīvā laika pavadīšanai ģimenes lokā

Trūkst ideju, kā nodarbināt sevi un pārējos ģimenes locekļus laikā, kad valstī ieviestie pulcēšanās ierobežojumi šķietami traucē dažādu iepriekš nospraustu atpūtas mērķu īstenošanai? Pavasaris nenoliedzami kalpo kā zaļā gaisma aktīvās atpūtas cienītājiem, tāpēc šoreiz esam apkopojuši vairākas interesantas brīvā laika pavadīšanas opcijas, kuras iespējams īstenot vienas mājsaimniecības ietvaros, apbruņojoties ar šķūnītī ‘’ieziemotajiem’’ aktīvās atpūtas atribūtiem, proti, velosipēdiem, skrituļslidām un skrituļdēļiem.

5 jautājumi par datu glabāšanu mākonī 2021. gadā

5 jautājumi par datu glabāšanu mākonī 2021. gadā

Vai mans uzņēmums pārdzīvos pandēmiju un biznesa ierobežojumus – šis jautājums jau vairāk nekā gadu nodarbina uzņēmējus. Bet, kāpēc zīlēt kafijas biezumos un mēģināt paredzēt pandēmijas beigu datumu, ja jau tagad biznesam ir pieejami stabili risinājumi ilgtspējīgai attīstībai jebkuros apstākļos? Runa ir par mākoņu tehnoloģijām – ērtu IT sistēmas pārvaldīšanas veidu, kas sarežģītos laikos nodrošina iespēju strādāt no mājām, neuztraucoties par drošību un pieejas ierobežojumiem.

Keepcup – lielisks risinājums zaļākam dzīvesveidam

Keepcup – lielisks risinājums zaļākam dzīvesveidam

Kafija ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa vairāk nekā miljardam pasaules iedzīvotāju. Veidi, kā šo gardo dzērienu patērēt, ir dažādi – kādam pie sirds iet lēna un nesteidzīga kafijas pagatavošana un baudīšana mājoklī, bet citi, gluži otrādi, vēlas ātri tikt pie savas iecienītākās garšas kafejnīcā. Ja esi iecienījis kafiju baudīt ārpus mājām, lielisks risinājums ir Keepcup. Par to, kādas ir šī koncepta priekšrocības un kā Keepcup palīdz kafijas dzeršanu padarīt dabai draudzīgāku, lasi šajā rakstā!

Kā siltumnīcā iegūt ražu ātrāk un izaudzēt vairāk?

Kā siltumnīcā iegūt ražu ātrāk un izaudzēt vairāk?

Ierastajās plēves siltumnīcās esam ieraduši sākt rosību vien tad, kad pavasaris jau pilnā plaukumā, bet līdz ar pirmajām rudens salnām sezona noslēdzas. NANO polikarbonāta siltumnīcas ļaus sezonu iesākt agrāk un turpināt ilgāk, turklāt iegūt ievērojami dāsnāku ražu.

Kas tev ir jāzina par gultas veļas materiāliem?

Kas tev ir jāzina par gultas veļas materiāliem?

Gultas veļas materiāls – ir jūsu kvalitatīva un veselīga miega garantija. Bieži, izvēlējoties gultas veļu mēs skatāmies uz cenu, uz krāsu, uz to cik labi komplekts izskatīsies kopēja guļamistabas tēlā, bet varbūt neaizdomājamies par to, no kāda materiāla gultas veļa ir ražota un kā tas ietekmēs miegu.

5 drošības noteikumi, strādājot ar dārza tehniku

5 drošības noteikumi, strādājot ar dārza tehniku

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris un arī dārza sezona, kas nozīmē, ka jau pavisam drīz tiks veikti pirmie sagatavošanās darbi. Diemžēl katru sezonu tiek reģistrēti vairāki nelaimes gadījumi, kas saistīti ar dārza darbos iegūtām traumām, tādēļ, strādājot ar dārza tehniku, nepieciešams ievērot drošības noteikumus.

Izmanto krīzi savā labā – sāc rūpēties par sevi!

Izmanto krīzi savā labā – sāc rūpēties par sevi!

Nav noslēpums, ka šajā sarežģītajā laikā, nākas samierināties ar tik daudziem ierobežojumiem, tajā skaitā tādiem, kas liedz mums būt aktīviem ierastajā veidā. Tomēr, ja paveramies uz situāciju no cita skatupunkta – vingrot neviens nav liedzis! Fiziskās aktivitātes ir lieliska ideja, kā pārvarēt dažādas dzīves krīzes un sajusties atkal mundrākam gan garīgi, gan fiziski. Ar ko sākt? Te tev talkā nāks Fitnesaveikals.lv profesionāļu komanda, kas spēj piedāvāt noderīgus ieteikumus un plašu fitnesa inventāra klāstu sportošanai mājās. Ņem vērā, ka preci vari saņemt uzreiz – no Rīgas noliktavas, atbraucot tai pakaļ vai pasūtot ar piegādi.

Ūdens pudeles un termokrūzes – praktiska dāvana ar vērtību

Ūdens pudeles un termokrūzes – praktiska dāvana ar vērtību

Meklējot dāvanas saviem mīļajiem svētkos, vēlamies uzdāvināt ko noderīgu un aktuālu. Tā kā veselīgs dzīvesveids vienmēr ir bijis aktuāls, tad nu jau ar vien vairāk tas tiek saistīts arī ar bezatkritumu dzīvesveidu. Ar rūpēm ne vien par sevi pašu, bet arī par dabu mums apkārt. Šī iemesla dēļ ilgtspējīgas dāvanas kā termokrūzes un ūdens pudeles kļūst ar vien populārākas.

Finanšu plānošana mājokļa remontam: kas jāzina?

Finanšu plānošana mājokļa remontam: kas jāzina?

Mājokļa remonta plānošana var būt sarežģīts process. Pirmkārt, jāsaskaņo vēlmes ar iespējām. Tāpat jāpadomā arī par finansiālo pusi. Kad ir skaidrs, cik daudz naudas nepieciešams remontam (un kur to dabūt), ir lielākas iespējas pieņemt gudrākus lēmumus par veicamajiem darbiem un materiāliem.