Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavas vēlēšanās piepildīsies, ja konstruktīvā enerģija ņems pārsvaru pār bailēm. Šodien nedrīksti ļauties sliktām priekšnojautām, lai nepazaudētu savu veiksmi. Atjautība un optimistiskais skats kā parasti nostrādās tavā labā.

Horoskops vērsim

Iespējams, tev būs grūti aizmirst kādu pagātnes konfliktu, kas veidos distanci ar partneriem un draugiem. Ja jūties, ka vēl neesi gatavs aizmirst, iepauzē, bet nesastrādā lietas, kas jūs vēl vairāk attālinās.

Horoskops dvīņiem

Draugi, bērni un mīļotais būs tavs spoguļa dvīnis, kas ar apbrīnojamu precizitāti atstaros visus tavus tikumus un trūkumus. Radīsies iespēja paust pateicības zīmes un žestus saviem vistuvākajiem.

Horoskops vēzim

Neaizmirsti par subordināciju un distances ieturēšanu, ja darīšanas ir ar vecākiem un augstākstāvošiem cilvēkiem. Darbā ievēro noteikto kārtību, režīmu un citus noteikumus.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras tev atgādinās, ka neesi visvarens. Esi izvēlīgāks, dibinot jaunas attiecības ar cilvēkiem. Ja sajutīsies, ka tevi piemeklējuši grūti laiki, vari paļauties uz vecāku, ģimenes locekļu un draugu atbalstu.

Horoskops jaunavai

Par katru cenu neturies pie formālās lietu kārtības, ja notiekošais aicina ignorēt vispārpieņemtos noteikumus. Ieteicams veikt kādas enerģētiskas pārmaiņas savā dzīvesvietā – iegādājies mēbeles vai sen kārotu sadzīves tehniku.

Horoskops svariem

Lietišķu attiecību, draudzības un romantikas robežas var būt saplūdušas, bet šis fakts tevi nebūt neapbēdinās. Šodien nodosies aktivitātēm, kurām nav nekā kopīga ar tavu pamatnodarbošanos.

Horoskops skorpionam

Šodien vajadzētu izvairīties no naudas darījumiem un jebkādu maksājumu dokumentu sastādīšanas un apstiprināšanas. Lielos pirkumus arī vajadzētu atlikt uz nedaudz vēlāku laiku. Visādi citādi vari droši posties Helovīnam.

Horoskops strēlniekam

Šodien viss iecerētais ir jāmēģina arī praktiski realizēt un tad jāskatās, kas no tām domu konstrukcijām sanācis. Ja labi papūlēsies, daži domu fantomi var sākt iegūt taustāmas aprises.

Horoskops mežāzim

Esi gatavs pārbaudījumiem. Tie var būt zināmie, bet var būt arī tādi, kas vairāk līdzinās sitieniem zem jostas vietas, turklāt bez lieciniekiem. Tāpēc esi tālredzīgs un priekšlaicīgi neatslābinies.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paturi prātā, ka visus šķēršļus un ierobežojumus nav iespējams likvidēt vienā piegājienā. Izpēti savas profesionālās izredzes un nepiever acis ieraugot tās pašās vecās problēmas, bet rīkojies konstruktīvi.

Horoskops zivīm

Nevairies un nebaidies no negaidītiem notikumu pavērsieniem. Tieši šie pārsteiguma momenti piedāvās iespējas, kuras citādi neuzrastos. Pat ja tev šķiet, ka pamats zem kājām pazudis, nebīsties – tas īslaicīgi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Reklāmraksti

Mājīgums – tas ir vienkārši. Ar "Uponor Smatrix Pulse"

Mājīgums – tas ir vienkārši. Ar "Uponor Smatrix Pulse"

Mājīgumam jau it kā nevajag daudz – lai nebūtu ne par siltu, ne pārāk auksti. Un, lai laime būtu pilnīga, risinājumam jābūt vienkārši lietojamam, drošam un lētam ekspluatācijā. Tādam, kura klātbūtni mājinieki pat nepamana. Galu galā, par siltumu arvien aizdomājamies tad, kad tā pietrūkst, vai tad, kad tā ir par daudz.

Noderīgi knifiņi Tavas vannas istabas iekārtošanai

Noderīgi knifiņi Tavas vannas istabas iekārtošanai

Nav īpašas nozīmes, vai Tava vannas istaba ir liela vai maza, galvenais, ka arī savu vannas istabu vari padarīt gaumīgu, mājīgu un tai pat laikā funkcionālu. Nav arī īpašas nozīmes tam, vai vannas istabā vēlies vannu vai duškabīni, jo risinājumi pieejami katrai gaumei un iespējām. Mazā vannas istabā gan ērtāka varētu būt duškabīne, jo tā aizņems mazāk vietas.

Auto iegāde no Vācijas un Eiropas

Auto iegāde no Vācijas un Eiropas 3

Mazlietotas automašīnas iegāde no Vācijas un no citām Eiropas valstīm kļūst arvien populārāka Latvijas tirgū. Šādas automašīnas ir praktiski jaunas, ar mazu nobraukumu un iespējamu rūpnīcas garantiju, bet automašīnas cena ir par 20-30% zemāka kā jaunai automašīnai. Kā jauna, tikai lētāka.

Pašmāju slavenības pulcējas "Eucerin" sarunu iedvesmas vakarā

Pašmāju slavenības pulcējas "Eucerin" sarunu iedvesmas vakarā

Vasaras izskaņā norisinājās jau otrais dermokosmētiskā produktu ražotāja “Eucerin” rīkotais sarunu iedvesmas vakars. Kā ikdienas skrējienā spēt saskatīt skaisto mums apkārt, radīt iedvesmu dabā un kā, galu galā, to pareizāk iemūžināt, lai siltās atmiņas saglabātos? Par šo un citiem jautājumiem diskusijā ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem iesaistījās televīzijas personība Kristīne Garklāva, pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, kā arī fotogrāfiju meistars Miks Užāns.

Notiks labdarības pasākums "Kalniešu spēles"

Notiks labdarības pasākums "Kalniešu spēles"

Sestdien, 14. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Siguldas Svētku laukumā norisināsies biedrības ”Cerību spārni” organizēts labdarības pasākums ”Kalniešu spēles”, kurā ikvienam būs iespēja piedalīties sportiskās un jautrās disciplīnās, dalības maksu ziedojot cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Ārsti: efektīvāka insulta ārstēšana ir primāra

Ārsti: efektīvāka insulta ārstēšana ir primāra

Latvijā mirstība no sirds asinsvadu slimībām ir ļoti augsta, lai arī pēdējos gados šis rādītājs ir samazinājies. Lai situāciju uzlabotu, ir nepieciešama ne tikai cilvēku izglītošana šajā sfērā, bet arīdzan vajadzīga politiķu iesaiste šīs problēmas risināšanā.

Reģionālā reforma Latvijā – iespēja padarīt iedzīvotāju ikdienu labāku

Reģionālā reforma Latvijā – iespēja padarīt iedzīvotāju ikdienu labāku 8

Patlaban Latvijā notiek spraigas diskusijas par administratīvi teritoriālo reformu, kuras ietvaros pašreizējo 119 pašvaldību vietā iecerēts izveidot 36. Viedokļi atšķiras, taču eksperti atzīst, ka pašvaldību skaita samazināšana radīs iespējas iedzīvotājiem saņemt kvalitatīvākus pašvaldību pakalpojumus, par ko liecina arī Igaunijas piemērs.

Jebkurš jauns iesākums ir svētki, kas svinami. Ar smaidu, ziediem un, protams, visgardāko torti - Lāču torti.

Jebkurš jauns iesākums ir svētki, kas svinami. Ar smaidu, ziediem un, protams, visgardāko torti - Lāču torti.

Jebkurš jauns iesākums ir svētki. Skola ir sākums, tas ir jauns pakāpiens un būtisks pagrieziena punkts dzīvē. Skolā mēs sākam iepazīt pasauli un sevi, sākam apzināties sevi pasaulē. Tur mēs satiekam savus labākos draugus un mīļākos skolotājus, kurus neaizmirstam visa mūža garumā, jo tieši viņi mūs iedvesmojuši nākamajai profesijai un palīdzējuši dzīvesceļa izvēlē…

2.-3. augustā Biķernieku trasē Eiropas drifta čempionāta posms ar zvaigžņotu sastāvu

2.-3. augustā Biķernieku trasē Eiropas drifta čempionāta posms ar zvaigžņotu sastāvu 2

“Drift Masters” Eiropas drifta čempionāts ar šā gada pirmajiem trīs posmiem ir parādījis sevi kā spēcīgāko drifta čempionātu pasaulē. Eiropas labākie drifteri, azartiskas cīņas, kvalitatīvas sacensības un elpu aizraujošs drifts, to visu apvieno “Drift Masters”. 2.-3. augustā Rīgā norisināsies DMEC 4. posms “Betsafe Drift King of Riga”, kas ir viens no gada gaidītākajiem posmiem gan skatītāju, gan braucēju vidū.

Bukmeikeri: Latvijas klubiem pēc lieliska Eirokausu sākuma gaidāms smags turpinājums

Bukmeikeri: Latvijas klubiem pēc lieliska Eirokausu sākuma gaidāms smags turpinājums

Šonedēļ četri Latvijas klubi turpinās savas cīņas UEFA Čempionu līgā un Eiropas līgā, cenšoties iekļūt kvalifikācijas otrajā kārtā. Pirms nedēļas visas četras Latvijas komandas ieguva rezultātu, par ko var būt apmierinātas, un visas izvairījās no zaudējuma, taču atbildes spēles solās smagas, un sporta totalizators ”Betsafe” kā nosacīti drošu uzskata tikai ”Ventspils” iekļūšanu nākamajā kārtā.

Kājāmgājēju pārgājienā – ceļojums pa kaļķakmens karjeriem, kas atgādina citu planētu

Kājāmgājēju pārgājienā – ceļojums pa kaļķakmens karjeriem, kas atgādina citu planētu

Vai varat iztēloties ekskavatoru, kas sver apmēram tikpat cik 500 vieglās automašīnas, bet tā strēle pielīdzināma divdesmit stāvu ēkas lielumam? Vai arī aptuveni 40 metru augstas zemes izrakumu kaudzes un nogāzes? To visu būs iespējams ieraudzīt jau 10. augustā Lietuvā, Jaunakmenē, uz kuru, braucot ar automašīnu no Rīgas vai Liepājas, var nokļūt nieka divās stundās.

Rīga investoriem vai iedzīvotājiem? Eksperti diskutē par galvaspilsētas tālāko attīstību

Rīga investoriem vai iedzīvotājiem? Eksperti diskutē par galvaspilsētas tālāko attīstību 3

Rīgā un tās apkaimē dzīvo vairāk nekā puse no Latvijas iedzīvotājiem, līdz ar to tas, ka Rīgas attīstības lielie projekti tiek iekļaut arī Latvijas nacionālajā attīstības plānā ir pašsaprotami, taču tas, vai galvaspilsētas attīstības plāns ir sagatavots investoriem, iedzīvotājiem vai celtniekiem, ekspertiem patlaban nav skaidrs, jo neatbildētu jautājumu vēl ir daudz.

“Betsafe”: Burovam labas izredzes kļūt par Rīgas mēru

“Betsafe”: Burovam labas izredzes kļūt par Rīgas mēru 1

Politiskā krīze Rīgas domē, ko izraisīja Nila Ušakova ievēlēšana Eiropas Parlamentā, visticamāk, atrisināsies ar partijas ”Gods kalpot Rīgai” pārstāvja Oļega Burova kļūšanu par Rīgas domes priekšsēdētāju. Iespēju, ka dome 10. jūlijā atbalstīs Burova kandidatūru mēra amatam, ”Betsafe” bukmeikeri vērtē ar 65{638c3b69bfaca5f4c32a79393a7efa2b6613a7b5fcecaf1eab46c65e2114e4b9} varbūtību.

Tavas jaunās kurpes piegādās kurjers uz elektriskā skrituļdēļa! Kristaps Tālbergs iejūtas nākotnes kurjera lomā

Tavas jaunās kurpes piegādās kurjers uz elektriskā skrituļdēļa! Kristaps Tālbergs iejūtas nākotnes kurjera lomā

Kas nākotnē piegādās tavas internetā iegādātās preces? Vai tie būs elektromobiļi ar autopilotu, droni vai roboti? Ļoti iespējams! Bet jau tagad ir jārunā par inovācijām šajā jomā un ilgtspējīgu infrastruktūras attīstību, tāpēc uzņēmums ”DPD Latvija” aicina iesaistīties diskusijā, kas noritēs sarunu festivālā ”Lampa”, tikmēr Kristaps Tālbergs jau šodien pierāda, ka paciņu piegāde ar elektrisko skrituļdēli ir iespējama.

TOP 3 kļūdas, rūpējoties par mutes un zobu veselību

TOP 3 kļūdas, rūpējoties par mutes un zobu veselību 1

Ikdienā aizņemtības, pienākumu un daudzo darbu dēļ mēs mēdzam piemirst, cik ļoti svarīgi ir rūpēties un būt atbildīgam par savu zobu un mutes kopšanu. Pienācīgas un pareizas rūpes par zobu un mutes kopšanu būtiski ietekmē arī mūsu vispārējo veselību un saskarsmi ar citiem. Lai nerastos mutes un zobu veselības problēmas, ir jāpiekopj pareiza un regulāra mutes higiēna, starpzobu spraugu tīrīšana un, protams, jāizvēlas arī atbilstošas zobu higiēnas preces.

Gardākie grauzdiņi Līgosvētkiem - no "Lāču" ceptuves

Gardākie grauzdiņi Līgosvētkiem - no "Lāču" ceptuves 1

Tūlīt, tūlīt jau klāt sengaidītā Jāņu diena – nu tik jārauga, vai viss sagādāts, lai godam sagaidītu Jāņu tēvu un pamielotu visus brašos līgotājus! Ar gada īsāko nakti nav nemaz tik vienkārši – štengram līgotājam vajadzīgs makten liels spēks un izturība, skaņa balss un viegls solis visas nakts garumā.

5 risinājumi vecākiem, kā nodarbināt bērnu vasaras brīvlaikā

5 risinājumi vecākiem, kā nodarbināt bērnu vasaras brīvlaikā

Kas bērniem prieki, vecākiem daždien rūpes. Vasara ir tāds laiks, kad bērni, ieguvuši brīvību, labprātāk drasē svaigā gaisā, biežāk piemirst savus tehnoloģiju brīnumus, vairāk tiekas cits ar citu, pat izgudro spēles. Turpretim vecāki diezin vai varēs cerēt uz trīs mēnešus garu atvaļinājumu, lai varētu nodarboties ar saviem lolojumiem. Nezvanīsi taču bērnam uz mobilo ik brītiņu, lai pārliecinātos, ka ar viņu viss kārtībā! Šī pretruna sagādā galvassāpes ne vienai vien mammai un ne vienam vien tētim. Pastāv vismaz piecas dažādas iespējas, kā risināt šo problēmu.