Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops vēzim

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops lauvai

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops jaunavai

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops strēlniekam

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops mežāzim

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops zivīm

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Reklāmraksti

Kurš pēdējais? Ar bezkontakta norēķinu karti pret rindām

Kurš pēdējais? Ar bezkontakta norēķinu karti pret rindām 10

Pirmdienas rītā pa ceļam uz darbu Aldis iebrauc Viršos. Degvielas ir gana, taču pietrūkst stipras rīta kafijas, ko mājās pagatavot nebija laika. Aldis steidzas, bet divi pircēji rindā pirms viņa izdomājuši norēķināties ar vissīkākajām centu monētām. Smiedamies šie pārskaita naudu jau trešo reizi, bet atkal nekā — dažu centu pietrūkst. Aldī aug nepacietība — kafiju nākas atstāt uz letes, jāskrien uz biroju bešā, jo ilgāk kavēties nedrīkst.

Zināmi konkursa "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019" finālisti

Zināmi konkursa "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019" finālisti 1

Šā gada 14. novembrī ir noslēgusies konkursa ”Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” otrā kārta. Konkursa vērtēšanas komisija ir nosaukusi desmit pašvaldības, kas pretendē uz konkursa uzvarētāja titulu:  Grobiņas, Stopiņu, Ādažu, Cēsu, Smiltenes, Ludzas, Līvānu, Iecavas, Krustpils novadi un Ventspils pilsēta.

Ūdens taupīšana mājās: ērti un ekonomiski

Ūdens taupīšana mājās: ērti un ekonomiski 3

Ja būtu jāatbild atklāti – vai, izvēloties santehnikas iekārtas vannas istabai vai virtuvei, padomājat arī par ūdens un citu enerģijas resursu taupīšanu vai vides piesārņojuma mazināšanu?

8 jautājumi, kas palīdzēs izvēlēties mēbeles guļamistabai

8 jautājumi, kas palīdzēs izvēlēties mēbeles guļamistabai

Jaunu guļamistabas mēbeļu iegāde ir gan aizraujoša, gan nedaudz biedējoša. Tas ir aizraujoši, jo kurš gan nemīl jaunas lietas un jaunu telpas izskatu? Tas ir biedējoši, jo labas mēbeles mēdz būt dārgas un bailes kļūdīties var būt milzīgas.

Kad notiks “Brexit”, prognozē arī bukmeikeri

Kad notiks “Brexit”, prognozē arī bukmeikeri

Eiropas Savienība nupat piekritusi pagarināt Lielbritānijas izstāšanās termiņu līdz 31. janvārim, kas nozīmē – nebeidzamais ”Brexit” stāsts turpināsies arī nākamgad. ”Betsafe” prognozē, ka Lielbritānijas izstāšanās varētu notikt līdz jūnija beigām. Šādu iespēju bukmeikeri novērtējuši ar 60% varbūtību.

Ko iesākt ar savu laiku nokalpojušām mēbelēm?

Ko iesākt ar savu laiku nokalpojušām mēbelēm? 4

Par nožēlu jāatzīst, ka nekas šai dzīvē nav mūžīgs, diemžēl tas attiecas arī uz mēbelēm. Mēbeles ar laiku mēdz ne tikai nobružāties, salūzt vai zaudēt savu sākotnējo izskatu, bet tās mēdz arī morāli novecot. Reizēm tās pat ir pietiekami labā stāvoklī, bet vienkārši apnikušas. Ja tā, tad ir īstais laiks savai mājvietai sagādāt jaunas mēbeles.

Tirdzniecībai internetā vieta izaugsmei — tikai 5 % Latvijas iedzīvotāju iepērkas ik nedēļu

Tirdzniecībai internetā vieta izaugsmei — tikai 5 % Latvijas iedzīvotāju iepērkas ik nedēļu

Latvijas iedzīvotāju pētījums par iepirkšanos internetā liecina, ka lielākā daļa jeb vairāk nekā trešdaļa (37%) Latvijas iedzīvotāju internetā iepērkas reizi mēnesī vai biežāk. Tikai nepilni 5 % Latvijas iedzīvotāju savus ikdienas pirkumus ik nedēļu veic tīmeklī. Katrs piektais (20%) pētījuma dalībnieks apgalvo, ka tiešsaistē iepērkas retāk nekā reizi mēnesī, bet 31% — pāris reizes gadā vai retāk. 11% respondentu tīmeklī neiepērkas nemaz.

Latvijā pieaug iedzīvotāju izpratne par bezkontakta norēķinu drošumu

Latvijā pieaug iedzīvotāju izpratne par bezkontakta norēķinu drošumu

Latvijā jau teju 75% iedzīvotāju ir bezkontakta karte, un 23% iedzīvotāju jau ir bezkontakta maksāšanas iespēja telefonā, aprocē, pulkstenī vai citās viedierīcēs. Tieši pārliecība, ka bezkontakta maksājums ir drošs norēķinu veids, ir galvenais faktors, kas rosina sākt izmantot bezkontakta maksāšanas iespējas — liecina “Mastercard” un Finanšu nozares asociācijas (Asociācija) veiktais Latvijas iedzīvotāju pētījums.

Aicina balsot par “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019”

Aicina balsot par “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019” 3

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkotā konkursa ”Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros aicinām ikvienu nobalsot un izteikt viedokli par, viņaprāt, ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā. Balsošana norit līdz 4. novembrim tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv. Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām ir 115 tūkstoši eiro.

"Betsafe" bukmeikeri: FKTK vadītājs būs jāmeklē vēlreiz

"Betsafe" bukmeikeri: FKTK vadītājs būs jāmeklē vēlreiz 4

Bankas ”Citadele” valdes locekli Santu Purgaili par piemērotāko no 25 kandidātiem banku uzrauga vadītāja amatam izvēlējās speciāla ekspertu komisija, taču ”Attīstībai/Par!” iebildumi viņai ieņemt augsto amatu, visticamāk, liegs. Iespēju, ka Purgaile tomēr kļūs par jauno Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes priekšsēdētāju, ”Betsafe” novērtējis ar 33% varbūtību.

Trīsreiz apkārt zemeslodei ar "GROHE"

Trīsreiz apkārt zemeslodei ar "GROHE"

Visi četri santehnikas līdera “GROHE XXL” izmēra kravas auto ir devušies ceļā arī šogad, un, kā vienmēr, to mērķis ir iepazīstināt santehnikas lietotājus – kā mājas lietotājus, tā arī profesionāļus – ar jaunākajiem “frekla” produktiem un inovatīvajām tehnoloģijām.

Mājīgums – tas ir vienkārši. Ar "Uponor Smatrix Pulse"

Mājīgums – tas ir vienkārši. Ar "Uponor Smatrix Pulse"

Mājīgumam jau it kā nevajag daudz – lai nebūtu ne par siltu, ne pārāk auksti. Un, lai laime būtu pilnīga, risinājumam jābūt vienkārši lietojamam, drošam un lētam ekspluatācijā. Tādam, kura klātbūtni mājinieki pat nepamana. Galu galā, par siltumu arvien aizdomājamies tad, kad tā pietrūkst, vai tad, kad tā ir par daudz.

Noderīgi knifiņi Tavas vannas istabas iekārtošanai

Noderīgi knifiņi Tavas vannas istabas iekārtošanai

Nav īpašas nozīmes, vai Tava vannas istaba ir liela vai maza, galvenais, ka arī savu vannas istabu vari padarīt gaumīgu, mājīgu un tai pat laikā funkcionālu. Nav arī īpašas nozīmes tam, vai vannas istabā vēlies vannu vai duškabīni, jo risinājumi pieejami katrai gaumei un iespējām. Mazā vannas istabā gan ērtāka varētu būt duškabīne, jo tā aizņems mazāk vietas.

Auto iegāde no Vācijas un Eiropas

Auto iegāde no Vācijas un Eiropas 3

Mazlietotas automašīnas iegāde no Vācijas un no citām Eiropas valstīm kļūst arvien populārāka Latvijas tirgū. Šādas automašīnas ir praktiski jaunas, ar mazu nobraukumu un iespējamu rūpnīcas garantiju, bet automašīnas cena ir par 20-30% zemāka kā jaunai automašīnai. Kā jauna, tikai lētāka.

Pašmāju slavenības pulcējas "Eucerin" sarunu iedvesmas vakarā

Pašmāju slavenības pulcējas "Eucerin" sarunu iedvesmas vakarā

Vasaras izskaņā norisinājās jau otrais dermokosmētiskā produktu ražotāja “Eucerin” rīkotais sarunu iedvesmas vakars. Kā ikdienas skrējienā spēt saskatīt skaisto mums apkārt, radīt iedvesmu dabā un kā, galu galā, to pareizāk iemūžināt, lai siltās atmiņas saglabātos? Par šo un citiem jautājumiem diskusijā ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem iesaistījās televīzijas personība Kristīne Garklāva, pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, kā arī fotogrāfiju meistars Miks Užāns.

Notiks labdarības pasākums "Kalniešu spēles"

Notiks labdarības pasākums "Kalniešu spēles"

Sestdien, 14. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Siguldas Svētku laukumā norisināsies biedrības ”Cerību spārni” organizēts labdarības pasākums ”Kalniešu spēles”, kurā ikvienam būs iespēja piedalīties sportiskās un jautrās disciplīnās, dalības maksu ziedojot cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Ārsti: efektīvāka insulta ārstēšana ir primāra

Ārsti: efektīvāka insulta ārstēšana ir primāra

Latvijā mirstība no sirds asinsvadu slimībām ir ļoti augsta, lai arī pēdējos gados šis rādītājs ir samazinājies. Lai situāciju uzlabotu, ir nepieciešama ne tikai cilvēku izglītošana šajā sfērā, bet arīdzan vajadzīga politiķu iesaiste šīs problēmas risināšanā.

Reģionālā reforma Latvijā – iespēja padarīt iedzīvotāju ikdienu labāku

Reģionālā reforma Latvijā – iespēja padarīt iedzīvotāju ikdienu labāku 8

Patlaban Latvijā notiek spraigas diskusijas par administratīvi teritoriālo reformu, kuras ietvaros pašreizējo 119 pašvaldību vietā iecerēts izveidot 36. Viedokļi atšķiras, taču eksperti atzīst, ka pašvaldību skaita samazināšana radīs iespējas iedzīvotājiem saņemt kvalitatīvākus pašvaldību pakalpojumus, par ko liecina arī Igaunijas piemērs.