Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 16. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops vērsim

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops dvīņiem

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops vēzim

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops lauvai

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops jaunavai

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops svariem

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops skorpionam

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops strēlniekam

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops mežāzim

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops ūdensvīram

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Reklāmraksti

"StarFM" ielūkojas, kā bērni rotaļājas Latvijā pazīstamu mammu mājās

"StarFM" ielūkojas, kā bērni rotaļājas Latvijā pazīstamu mammu mājās

Nesen publicētais “Lego” ziņojums ”Priekpilnā spēlēšanās” (“Play Well Report”) vēlreiz uzsvēris ciešo saikni starp kopīgajās rotaļās pavadīto laiku un ģimenes laimes sajūtu. “StarFM” nolēma uzzināt, kā noris rotaļāšanās Latvijā pazīstamu mammu ģimenēs, tādēļ sazinājās ar Dināru Rudāni, Māru Upmani-Holšteini un Martu Grigali.

Lasi atsauksmes, kā "Husqvarna" robotizētajam zāles pļāvējam "Automower" veicies, saimniekojot publiskās vietās

Lasi atsauksmes, kā "Husqvarna" robotizētajam zāles pļāvējam "Automower" veicies, saimniekojot publiskās vietās

SIA ”Husqvarna Latvija” piedalās Latvijas simtgades godināšanā ar kampaņu ”Husqvarna Automower” 100 testa dienas sakoptai Latvijai”. Projekta ietvaros SIA ”Husqvarna Latvija” sešām sabiedrībā iecienītām un publiski pieejamām vietām Latvijā piešķīrusi robotizēto zāles pļāvēju “Automower”, lai tas klusi rūpētos par zālienu, saglabātu to nevainojamu un ļautu darbiniekiem aizmirst par zāles pļaušanu tā darbības zonā. Kampaņa jau ir tās izskaņā, tāpēc lasiet atsauksmes no testa dalībniekiem!

Nobalso par ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2018 - atbalsti savu favorītu!

Nobalso par ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2018 - atbalsti savu favorītu!

Pērn Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkotajā konkursā ”Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” par ģimenēm draudzīgāko reģionālas nozīmes attīstības centru novadu pašvaldību grupā tika atzīta Siguldas novada pašvaldība, iegūstot 10 000 eiro ģimenēm noderīgu pasākumu veikšanai. Iesaisties, balso un nosaki, kura pašvaldība šogad iegūs galveno balvu 30 000 eiro apmērā?

Akurāts un precīzs! Husqvarna Automower® dodas sakopt zālienu īpašās vietās Latvijā

Akurāts un precīzs! Husqvarna Automower® dodas sakopt zālienu īpašās vietās Latvijā

Pasaules vadošais tirgus līderis dārza, meža un zāliena kopšanas tehnikas ražošanā Husqvarna uzsāk kampaņu ”100 testa dienas sakoptai Latvijai”. Projekta ietvaros, kas tiek veltīts Latvijas simtgadei, Husqvarna sešām publiskām vietām Latvijā piešķir robotizēto zāles pļāvēju Automower, lai tas patstāvīgi rūpētos par zāliena kopšanu.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Grupa “Tautumeitas'' ciemojas pie Gustava Terzena un novērtē Tele2 ''Gudro māju”

Grupa “Tautumeitas'' ciemojas pie Gustava Terzena un novērtē Tele2 ''Gudro māju” 1

Viena no šī brīža populārākajām pašmāju grupām ”Tautumeitas” apmeklēja Gustavu Terzenu Tele2 ”Gudrajā mājā” un bija pārsteigtas par dažādajām tehniskajām iespējām. ”Gudrā māja” piedāvā iespēju efektīvi pārvaldīt māju un atvieglo ikdienu. Ar mobilā telefona palīdzību iespējams atslēgt elektrību, ieslēgt gaismu, aizslēgt vai atslēgt durvis un tās ir tikai dažas no lieliskajām iespējam.

Tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis ciemojas Tele2 projektā “Gudrā māja”

Tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis ciemojas Tele2 projektā “Gudrā māja”

Jauno tehnoloģiju entuziasts Kristaps Skutelis ar lielāko prieku apmeklēja ”Gudro māju” un mājas saimnieka Gustava Terzena pavadībā iepazinās ar dažādajām iespējām. ”Gudrā māja” piedāvā efektīvi pārvaldīt sadzīvi un atvieglo ikdienas dzīvi. Pateicoties mobilā telefona aplikācijai, iespējams atslēgt elektrību, ieslēgt gaismu, aizslēgt vai atslēgt durvis un tās ir tikai dažas no lieliskajām iespējām.

ZZ Čempionāts jau 12. gadu māca, atklāj, saliedē un dāvina unikālu pieredzi Latvijas skolēniem

ZZ Čempionāts jau 12. gadu māca, atklāj, saliedē un dāvina unikālu pieredzi Latvijas skolēniem

Maija pēdējā nedēļas nogalē noslēgusies kārtējā ZZ Čempionāta sezona, šogad kopumā iesaistot ap 30 000 skolēnu, bet lielajā finālā sporta kompleksā ”333” uzņemot teju 15 000 skolēnu no visas Latvijas. 2018. gads nebija izņēmums – ZZ Čempionāts kārtējo gadu ir audzis dalībnieku skaitā un mērogā, dāvinot aizvien jaunas emocijas un unikālu pieredzi!

Psihologi: iepirkšanās vairo laimi un uzlabo atmiņu

Psihologi: iepirkšanās vairo laimi un uzlabo atmiņu 3

”Darbā un mājās reizēm gadās kreņķi, tāpēc pēc pārdzīvojumiem praktizēju iepirkšanās terapiju. Tās laikā es spēju aizmirsties un atkal atgūties dzīvei,” stāsta Anna, konsultāciju uzņēmuma speciāliste. Psihologi atzīst, ka līdzīgi Annai domā daudzi cilvēki, un tam ir zinātnisks izskaidrojums – iepirkšanās laikā cilvēka smadzenes pastiprināti veido tā sauktos laimes hormonus. Tā rezultātā rodas labsajūta, kas sajūtu intensitātes ziņā atrodas starp šokolādes un seksa labsajūtu.

Kā mainījusies apgaismojuma nozīme, iespējas un funkcijas mūsdienās

Kā mainījusies apgaismojuma nozīme, iespējas un funkcijas mūsdienās

Ja ir kas tāds, kas noteikti nepieciešams katrās mājās, tad tie ir gaismas slēdži un elektrības rozetes. Un, lai gan tie parasti ir neliela izmēra, taču spēj atstāt lielu iespaidu. Mēs visi nenogurdināmi rūpējamies par tīrību un kārtību savā mājoklī, tomēr ne vienmēr varam pasargāt elektrības slēdžu paneļus – tie nolietojas, pamazām tiek saskrāpēti un izbalē.

Pabiedz vidusskolu 100% internetā! 7.-12. klase, neapmeklējot skolu

Pabiedz vidusskolu 100% internetā! 7.-12. klase, neapmeklējot skolu 2

Katrs ir pats savas laimes kalējs un sava laika pavēlnieks. Izvēloties tālmācību, Tu vari apvienot visu – ģimenes dzīvi, darbu, hobijus, treniņus vai veltīt laiku, darot to, kas Tev patīk vislabāk. Tu strādā, esi aizņemts treniņos, esi radošs un aktīvs? Tālmācība ir domāta tieši Tev!

110 Baltijas drifteru jubilejas sezonu atklās 5., 6. maijā

110 Baltijas drifteru jubilejas sezonu atklās 5., 6. maijā

Baltijas drifta sezona un sezona Biķernieku trasē, arī šogad iesāksies ar vērienīgām, starptautiskām, divu dienu sacensībām lielajā trases konfigurācijā. Jāpiebilst, ka šis driftam Latvijā ir jubilejas – 10.gads, tāpēc pirmās sacensības būs ne tikai lieli autosporta svētki visiem ātruma un adrenalīna cienītājiem.

Noskaidrots, kuram Latvijā ir visātrākais mobilā interneta lejupielādes ātrums: "Tele2" saglabā līderpozīcijas

Noskaidrots, kuram Latvijā ir visātrākais mobilā interneta lejupielādes ātrums: "Tele2" saglabā līderpozīcijas 6

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) publiskojusi savus ikgadējos pārskatus par mobilā interneta ātrumu Latvijā un šīs valsts iestādes neatkarīgi veiktie mērījumi liecina, ka jau otro gadu pēc kārtas pārliecinošs līderis mobilā interneta lejupielādes ātruma ziņā Latvijā ir sakaru operators “Tele2”, kurš pilsētās šogad sasniedzis ideālu rezultātu, savukārt lauku apvidos ideālam ir ļoti tuvu.

Vai Tavs birojs veicina Tava uzņēmuma panākumus?

Vai Tavs birojs veicina Tava uzņēmuma panākumus?

Pelēcīgi baltas sienas, brūns paklājs, katram darbiniekam savs galds aiz slēgtām durvīm, viena kopējā telpa ar galdu, ūdens tvertni un kafijas automātu. Un tas – tālākajā stūrī neparocīgi noliktais printeris – iepriecina tikai soļu skaitītāju lietotni, nevis kolēģus, gar kuru galdiem kāds nemitīgi skraida.

Ko vadītāji var mācīties no zirgiem?

Ko vadītāji var mācīties no zirgiem?

Biznesa attīstības konferences “ICF Coaching Conversations 2018 >11 veiksmīgu komandu noslēpumi” ietvaros 8. martā Rīgā norisināsies ekskluzīva un nebijusi meistarklase ”The Systemic Wisdom of Horses”, kuru vadīs trenere un koučs Bert Hellinger Institūta Nīderlandē, Systemic Constellations Center Riga viestrenere Mariona Latoura (Marion Latour).

Milēniāļi – darba devēja nasta ar lielu potenciālu

Milēniāļi – darba devēja nasta ar lielu potenciālu 4

Tūkstošgades paaudze (milēniāļi) jeb bērni, kas dzimuši no 1980. līdz 2000. gadam, arvien vairāk piepilda darba tirgu. Statistika rāda, ka pēc deviņiem gadiem šī paaudze veidos lielāko daļu darbaspēka. Ņemot vērā dažādos aizspriedumus, kas darba tirgū valda par šo paaudzi, piemēram: slinkums, nelojalitāte, augstās ambīcijas, tad darba devējam ir jāiemācās tā vadīt. Lai saprastu, kā panākt lielāku iesaisti, uzticību un integrāciju mūsdienu kolektīvu kokteilī, kur apvienotas tik dažādas paaudzes, ir jāsaprot, kādas vērtības vada mileniāļus.

Prioritātē ir kvalitāte

Prioritātē ir kvalitāte 1

Sabiedriskās organizācijas “Zaļā brīvība”, kura darbojas vides aizsardzības jomā, veiktais pētījums par tēju ar pesticīdiem, kas tika publicēts organizācijas mājas apā un atspoguļots plašsaziņas līdzekļos, ne pa jokam satrauca šī lieliskā dzēriena cienītājus.