Petraviča: Visdrīzāk 200 eiro pabalstu pensionāriem rosinās piešķirt, nosakot konkrētu pensijas slieksni

Visdrīzāk 200 eiro pabalstu pensionāriem rosinās piešķirt, nosakot konkrētu pensijas slieksni, kuriem šāds pabalsts ir izmaksājams, norādījusi labklājības ministre Ramona Petraviča (Par cilvēcīgu Latviju; KPV LV).

Atpakaļ uz rakstu

86 komentāri

 • Velata

  Velata

  Piekrītu nešķirot pēc pensijas lieluma,bet gan pēc tà,ka ja pensionārs strādā,tad gan kaut ka jādomā.
 • Pensionāre

  Pensionāre

  Veseliba švaka, uz izmeklējumiem ar ģimenes ārsta norīkojumu jāgaida ilgi. Jāiet uz maksas pakalpojumiem. Būtu labi tie 200 eur, lai var veikt izmeklējumus.
 • DZIDRA

  DZIDRA

  Vai vienreizējs pabalsts vienalga cik liels atrisinās pensionāriem ikmēneša komunālo maksājumu, produktu, zāļu , u.c. maksājumus ? Vienu mēnesi,-jā, bet, kā dzīvot tālāk?...
 • Nepensionars

  Nepensionars

  Mazas pensijas saņem arī tie, kas strādāja, bet par pensionāriem kļuva pirms 1991.gada.kolhozos algas bij mazas, nodokļus tajos laikos nekādus nevajadzēja maksāt, bet ne jau pensionāri pie tā vainīgi, ka bija tāda valsts iekārta un tādas algas. Visu mūžu man mamma nostrādāja kolhozā, darbs smags, veselība sabeigta, bet pensija zem 200 eiro ☹️
 • ?

  ?

  Kapēc tam kas godīgi maksājis nodokļus nekas nepienākas.
  Man darba stāžs 45 gadi. Maksāju sociālo no katras kapeikas. Bija kas teica, ka esmu muļķis, jo jādzīvo šodien.
  Tā ari bija, jo naudu saņēma aploksnēs.
  Laiks paiet ātri un pensijas vecums pienāk nemanot. Tā ka maksājiet katru iespējamo kapeiku. Sociālais nodoklis,
  vēlāk tas būs pamats zem kājām.
 • Kariņš bija pie friziera

  Kariņš bija pie friziera

  Palīdziet visiem pensionāriem. Savādāk ne balsosim par nevienu no koalīcija esošo partiju nekad vairs. 🙄
 • Nato

  Nato

  Ja sāks izvērtēt to cik lielas pensijas ir pensionāriem un izejot no tā noteiks palīdzības slieksni , rodas sociālais netaisnības princips, kas nosaka to ka cilvēks kas ir strādājis vslsts vai cita vietā paaugstinātos bīstamības apstākļos un nopelnījis jebkādu palīdzību no valsts, paliek ar garu degunu. Vai nu visiem pensionāriem pabalsts vai nevienam ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Indulis Mauslis

  Indulis Mauslis

  Atdodiet to, ko nošmugulējat jau divus mēnešus pēc ST sprieduma, tur sanāks dažiem pat vairāk. Bet šis elementāri ir masu kukuļošanas paveids, jeb politiskā prostitūcija. Bet "bezzobainais "knābis" jau tikai šovus māk demonstrēt...
 • Zinta Bērtiņa

  Zinta Bērtiņa

  Tad jau pietrūks par ko spriest.pietrūks darba.pilnīgi jāsmejās.paši sev piešķir par kluso, gan prēmijas, gan algu.
 • Jānis Kaudze

  Jānis Kaudze

  Skaitās vienreizējs pabalst! Drīzāk tas ir priekšvēlēšanu triks partiju atbalstam. Nu protams ka"slavēsim" par dāsnumu un balsosim par"labdariem" Bet naudiņa ta mūsu pašu nodokļos iekasētā!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!