Pavļuts: Nevaram atļauties atvieglot ierobežojumus

109 komentāri

Epidemioloģiskā situācija valstī ir pasliktinājusies, tāpēc valdībai otrdien būtu jāatliek lemšana par ierobežojumu mīkstināšanu. Tā uzskata gan premjers Krišjānis Kariņš (JV), gan veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

“Situācija ir nestabila. Situācija ir bīstama. Šie saslimstības rādītāji ir tomēr kāpuši kopš Lieldienām. Un šī ir tāda situācija, kur mēs nevaram atļauties spert tālākus soļus atvieglojumu virzienā. Tā kā rīt valdībā par šo jautājumu vajadzēs lemt tiešām uzmanīgi un ar lielu atbildību,” pauž veselības ministrs.

Lasi vēl – Covid-19: kopš mēneša sākuma saslimstības pieaugums ir 22% apmērā

Kā vēstīts, kopš mēneša sākuma saslimstība ar Covid-19 Latvijā pieaugusi par piektdaļu. Latvijā svētdien atklāti 220 jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19 un saņemtas ziņas par četru slimnieku nāvi.

Diennakts laikā Latvijā veikti trīsarpus tūkstoši Covid-19 testu, pozitīvi – 6,4%. Arī divu nedēļu saslimstības rādītājs ir pieaudzis līdz 405 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju. Stacionēti 57 saslimušie, bet kopējais slimnīcās esošo Covid-19 slimnieku skaits pārsniedzis septiņu simtu robežu. 84 pacientiem slimība norit ļoti smagi.

109 komentāri