Otrdien stacionēts līdz šim lielākais Covid-19 pacientu skaits dienā

Pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 179 Covid-19 slimnieki, līdz ar to kopā stacionāros ārstējas 1224 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotā informācija.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Sarma Blumberga

  Sarma Blumberga

  Vai jūs paši apsverat ka izplatat murgus,cik jums pašiem ir sidsapziņa ka piekritāt tādam murgam,un vēl skaitaties lojāli valsts iedzīvotājiem,kaunieties,un lai dievs jūs pasargā no pašu meliem.kauns par jums visiem,apdomajieties kādā afēra jūs visi esat ielaidušies.
 • Eleonora Gudkova

  Eleonora Gudkova

  Katru dienu lasu zinjas vienu un to pasu- liidz sim vislielakais skaits 😁
  • Antra Pogule

   Antra Pogule

   Eleonora Gudkova jā un kementētāji arī vieni un tie paši....neapnīk?
 • Mary Dahl

  Mary Dahl

  All thanks to Mr Travis for this exceptional payout, i was absolutely amazed when i got the notification that my withdrawal request has been processed and my profit was paid to my wallet.Financial security and independence are like a three-legged stool resting on savings, insurance and investments. Want to use this opportunity to recommend Mr Travis as the man to meet, if you want to know more about Cryptocurrency,send a friend request and make contact
  https://www.facebook.com/travis.goldstein01

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!