В Латвии запрещен телеканал “RT”

В соответствии с примененными Советом Европейского союза (ЕС) санкциями Национальный совет по электронным СМИ (НСЭСМИ) решил запретить в Латвии трансляцию семи программ группы телеканала “RT”, который ранее был известен как “Russia Today”, и призывает другие страны ЕС поступить аналогичным образом.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Kllinss

  Kllinss

  Latvija būtu daudz labāka ja viņa būtu iekļauta PSRS Valdība un būtu rubļi nevis eiro un būtu galvenās valodas 1 Lv valoda 2 Krievi un 3 Angļu un neviens ne sčirtu kas ir krievs un latvietis nav atščiribas jāskatās kāds ir pats cilvēks
 • putler kaput

  putler kaput

  Tādēļ, ka mazajam žurkulēnam bija grūta bērnība nelabvēlīgā rajonā un pagalmā viņu dauzīja, visiem būtu jādzīvo ar kaut kādiem mistiskiem revanšiem un jākaro ar mistiskiem izdomtiem ienaidniekiem? Jāpataisa visi par šizofrēniķiem? Un to visu par krievu tautai nozagto naudu?
 • Pilsone

  Pilsone

  Kāpēc kāds,izlems ko man skatīties ko nē.Nodrošiniet cilvēkiem normālu dzīvi LV,nevis eksistēšanu.
 • Aldis

  Aldis

  Protams,ir LV(kā jau katrā valstī) radījumi,kuriem smadzenes tikai uztver(analīze,saprāts uc.mūžīgajā arestā)-nacionālisti,algotie,uc masas,kuriem domāta masu mediju (tv,prese)produkti,un kas tai akli tic-neaptverot ka tas ir jebkuras valsts iedarbīgākais propogandas,melu un ietekmes avots ,lai!Tak nevajag tādēļ visus valsts iedzīvotājus uzskatīt(un pasaulei parādīt) kā bez sava "ES" esošus neizglītotus,trulus idiotus,pietiek,ka valsts aparāts,iestādes sevi tā uzskatāmi reklamē!Neviens aizliegums nekad nav neko labu nesis!Nevienam neienāk prātā vārds"internets",kas vēlēsies,šīs "sliktās"tv atrast tur nevarēs?Paliksim drīz kā ukraiņu nacionālisti(nekāda sakara ar patriotismu tiem nav)-aizliedzot krievu valodu(saturā bagātāko pasaulē!),mākslu utt.,vai amerikāņi-nost ar"Vējiem līdzi",šaha kauliņus pārkrāsosim(nu rasisms tak!),aizmirstot par miljonu pamatiedzīvotāju indiāņu slaktiņu utt?Reizēm tāds kauns par pašiem,kas gandrīz mijās ar nožēlu par piedalīšanos barikādēs-murgainos sapņos tādu LV modeli un ceļu pat neredzēju...Un saprotot notiekošo,aptverot sekas (arī pasaulē)-rodas tikai viens lūgums- "Atdodiet,lūgtum,manas rozā brilles!"...
 • Z Līvmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!