Komentāri

Zosnas ciemā satraukumu radījusi kāda piromāne, kas vispirms nodedzinājusi siena kaudzi, bet pēc tam ķērusies klāt kam lielākam – siena šķūnim ar vairāk nekā 90 ruļļiem sausas zāles un lauksaimniecības tehniku. Aizdomās turamā savu vainu policijai atzinusi.

Uz attālo Zosnas ciemu devās arī Bez Tabu raidījuma komanda. Ciemata iedzīvotāji ir neizpratnē par notikušo, taču policijā saka, ka aizdomās turamā policijai atzinusi, ka gribējusi atriebties kaimiņienei, ar ko viņai bijis ilgstošs konflikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja man kāds būtu iepriekš teicis, ka mums tā varētu gadīties, es tam nebūtu ticējusi,” saka Daina, kas tagad ir nobažījusies par visa ciemata drošību. ”Iepriekš domāju, ka šis ir mierīgs ciematiņš, un te tā nemēdz būt, bet, izrādās, ka mēdz gan,” viņa saka. Tikmēr vietējā iedzīvotāja Ruta saka, ka tagad viņai no piromānes esot jāsargā arī ciemata baznīca, kas celta no koka.

Pirmais dedzināšanas gadījums bija naktī no sestdienas uz svētdienu, kad tika nosvilināta siena kaudze. To glābēji operatīvi nodzēsa, bet vēršanos policijā cietušie atlika uz vēlāku laiku. Pēc neilga laika dedzināšana atkārtojās lielākā apmērā – naktī no pirmdienas uz otrdienu kopumā tika nosvilināti 92 siena ruļļi. Tagad zaudējumi ir lēšami vairāku tūkstošu eiro apmērā.

“Par aizdomās turamo atzīta sieviete, kura dzimusi 1970. gadā. Viņa arī pati savu vainu atzinusi, un stāstīja, ka ar tīšu nodomu gribēja atriebties kaimiņam, ar kuru viņai esot ilgstošs konflikts,” raidījumam Bez Tabu sacīja Andris Vigups, Valsts policijas inspektors.

Tiesa gan sieviete televīzijas kameru priekšā savu vainu noliedza un no komentāriem atturējās.

Tikmēr cietusī, kuras šķūnis tagad pilnībā nodedzis, saka, ka viņa nezina, kādēļ kļuvusi par ļaunprātības upuri. “Nezinu, viņa bija pie manis iepriekšējā dienā, man prasīja piecus eiro, un es viņai neatteicu – naudu iedevu. Nezinu, par ko,” rokas noplāta nodegušā šķūņa īpašniece.

Vairāk uzzini video!

Lasi vēl