VTU Valmiera svin 70 gadu jubileju

Autors: Ritvars Bīders

Komentāri

Viens no vecākajiem un lielākajiem transporta uzņēmumiem Latvijā – VTU Valmiera – nule kā nosvinējis 70 gadu jubileju – ar atmiņu stāstiem un nelielu izstādes atklāšanu Valmieras muzeja telpās.

Valmieras uzņēmumi apaļās jubilejas mēdz svinēt, izveidojot lielāku vai mazāku izstādi Valmieras muzejā. Šoreiz transporta uzņēmums VTU Valmiera, svinot 70 gadadienu, aicināja uz muzeja telpām bijušos un esošos darbiniekus gremdēties atmiņās par uzņēmumā pavadīto laiku. Iegādājies savu pirmo videokameru un, kā pats saka, saslimis ar filmēšanu, Juris Krauklis nolēma izveidot filmu par diviem VTU Valmiera šoferiem, kuri paveica pat ar mūsdienu transportlīdzekļiem šķietami neiespējamo, iegūstot titulus – šoferis miljonārs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl