Komentāri
Visslapjākie Līgosvētki bija Madonā un Skrīveros
Foto: LETA

Vakar vislielākais nokrišņu daudzums konstatēts Madonā un Skrīveros, kur nolija 20 milimetri (mm) lietus, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

Kā stāsta LVĢMC, Latviju vakar šķērsojusi plaša nokrišņu zona, kas nesusi plašus un ilgstošus nokrišņus, īpaši Vidzemes augstienes apvidū, kur Madonā un Skrīveros nokrišņu daudzums sasniedza 20 mm. Tikmēr valstī vidējais nokrišņu daudzums vakar bija 6 mm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visaukstākā nakts bijusi Stendē, kur gaisa temperatūra nokritās līdz plus 11 grādiem, bet siltākā nakts bija Piedrujā, kur bija plus 14 grādus silts.

Šodien gaidāma līdzīga gaisa temperatūra kā vakar, svārstoties starp plus 16 līdz plus 21 grādam, bet nokrišņi, atšķirībā no vakardienas, būs īslaicīgi un lokāli.

 

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl