Komentāri
Vīrieti smagi savaino mežacūka, kuru viņš iepriekšējā dienā sašāvis un gājis meklēt
Foto: LETA

Vidzemē 40 gadus vecu vīrieti mežā smagi savainojusi mežacūka, kuru viņš iepriekšējā dienā bija sašāvis un pēc tam gājis meklēt, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Mežacūka vīrieti traumējusi kājā, rokā, kā arī plecā, radot dziļas brūces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis pats nav bijis spējīgs izkļūt no meža, tādēļ piezvanījis saviem medību biedriem, kuri mediķiem palīdzējuši viņu nogādāt līdz ātrās palīdzības mašīnai.

Cietušais nogādāts Madonas slimnīcā.

Savukārt Vidzemē kāda 60 gadus veca sieviete ar petardi saspridzinājusi sev plaukstu un vairākus pirkstus. Sieviete plānojusi ar petardes palīdzību aizbaidīt kaķus no mājas pagalma.

Tikmēr Rīgas reģionā 51 gadu vecam vīrietim darba vietā virsū uzkritis baļķis. Mediķiem ir aizdomas, ka vīrietis negadījumā bojājis mugurkaulu.

Zemgalē skolotāja izsaukusi mediķus, kad kādam 16 gadus vecam jaunietim klasē kļuvis slikti un paātrinājusies sirdsdarbība. Jaunietis mediķiem skaidrojis, ka pirms mācību stundas izdzēris 1,5 litrus enerģijas dzēriena.

Rīgas reģionā paziņas mājas pagalmā atradušas bezsamaņā esošu 13 gadus vecu meiteni. Līdz mediķu atbraukšanai meitene atguvusi samaņu un mediķiem stāstīja, ka smēķējusi cigareti, tomēr nav zināms, kādu. Meitene nogādāta slimnīcā ar saindēšanos.

Riekstu kalnā kāds 40 gadus vecs vīrietis slēpojot kritis un guvis mugurkaula traumu.

Savukārt uz Zilā kalna politraumu guvusi 46 gadus veca sieviete, kura, braucot ar piepūšamo kameru lejā no kalna, ieskrējusi kokā. Sievietei konstatēta smaga galvas trauma un mugurkaula trauma. Viņa nogādāta Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī uz slidenām ielām Rīgā cietuši pieci cilvēki vecumā no 11 līdz 75 gadiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1210 izsaukumiem, no tiem 158 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl