Komentāri

Sestdien vienreizēju iespēju pilsētniekiem bija sarūpējuši zemnieki, kuri vēra savas saimniecību durvis visiem interesentiem, ļaujot ielūkoties lauku aizkulisēs un iekļūt vietās, kas ikdienā apmeklētājiem nav atvērtas.

TV3 Ziņas izmantoja iespēju pabūt Zaļenieku zemnieku saimniecībā Vilciņi 1, kur viesi varēja ne tikai izbraukt ar smalku traktoru, bet uzzināt vienu otru graudkopības “knifu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lauku diena ceļotājiem ir Latvijas zemnieku – ražotāju un tūrisma uzņēmēju – sadarbības projekts, kas apvieno saimniecības vienotā akcijā ar mērķi popularizēt lauku dzīvi, lauku profesijas un laukos ražotus produktus Latvijas iedzīvotājiem.

Tās ietvaros pilsētniekiem lauku uzņēmēji ļāva ienākt savās ražotnēs, kūtīs, staļļos, noliktavās, apskatīt jaudīgus kombainus un traktorus, redzēt ražošanas procesus un dzirdēt saimnieku stāstus

Apmeklētāji varēja uzzināt, ko nozīmē būt mūsdienīgam uzņēmējam un saimniekam laukos, kādas ir lauku dzīvesveida un lauksaimniecības kā profesijas pozitīvās puses.

Foto!

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl