VID ģenerāldirektore viesojas Jēkabpilī

Komentāri

Valsts Ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone devās vizītē uz Jēkabpili, lai kopā ar Jēkabpils, Salas, Viesītes un citu tuvējo pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmējiem un speciālistiem pārrunātu aktuālākos nodokļu administrēšanas jautājumus, kā arī vienotos par turpmākajām savstarpējās informācijas apmaiņas iespējām. Ināra Pētersone atzīmē, ka šāda veida tikšanās tiek organizētas vismaz vienu reizi mēnesī.

Reģionos šobrīd lielākās problēmas rada tieši uzņēmēju nesamaksātie nodokļi un Valsts Ieņēmumu dienesta darbinieku nekompetentā attieksme, ir pārliecināta Ināra Pētersone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl