8 komentāri

Priekšvēlēšanu cīņas sākušās arī reģionos. Rēzeknes dome ceturtdien, 9. februārī, nolēma no 1. aprīļa ieviest bezmaksas sabiedrisko transportu. Šāds lēmums esot izsvērts un došot iespēju iedzīvotājiem ietaupīt. Nauda tikšot atrasta pašreizējā budžetā, turklāt ar uzviju tikšot atpelnīta, norāda lēmuma pieņēmēji.

Opozīcija šādu soli gan dēvē par populismu, turklāt tajā saskata likuma pārkāpumu. Zaļā gaisma Rēzeknes lēmumam gan vēl jādod atbildīgajai Reģionālās attīstības ministrijai.

Ar lēmumprojektu par bezmaksas sabiedriskā transporta ieviešanu Rēzeknes domes deputātus iepazīstināja pats pilsētas mērs.

Idejas būtība – pilsētniekiem un novada iedzīvotājiem, kam ir rēzeknieša karte, braucienam tiek dota 100 atlaide. Kopumā izšķirtas vairākas kategorijas.

Ieceres izmaksas – aptuveni 350 000 eiro gadā, kas tikšot segtas no pilsētas budžeta līdzekļiem, turklāt ir cerības, ka šāds piedāvājums cilvēkus mudinās deklarēties pilsētā, tā, iespējams, ar uzviju pildot pašvaldības maciņu. “Par” likumprojektu ceturtdien nobalsoja 10 deputāti, “pret” bija divi.

Opozīcija uzskata, – lēmums ir populistisks, un pieņemts vasarā gaidāmo vēlēšanu noskaņās. Runa var būt par brīvbiļetēm maznodrošinātajiem, pensionāriem un bērniem, bet ne tik plašām kategorijām, jo tas neatbilst likuma burtam.

TOP komentāri

 • nu ja
  +1 +1 0

  nu ja

  Es kā Rēzeknietis skatos uz to skeptiski... nadu ņmes no pilsētas budžeta, lai mēs ieekonomētu līdzekļus... :D Protams, viss tikai mūsu dēļ... :D
 • no Rēzeknes
  0 0 0

  no Rēzeknes

  Ceru, ka ja viņi mācas akadēmija, tad pietiks smadzeņu lai piereģistrēties Rēzeknē.
 • no Rēzeknes
  0 0 0

  no Rēzeknes

  Musu mērs ir malacis, reāli pilsētas galva. Gudriniekiem es ieteiktu atteikties no Rēzeknieša kartes . Personīgi es nemaksāšu šitos 350000 eiro, kāda starpība kur deputāti ņems naudu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl