Komentāri

Par savu skolu Astrīda Štāle kavējas atmiņās arī šodien, ierodoties ar uz Vecumnieku vidusskolas 70 gadu jubileju. Vairāk nekā pirms 50 gadiem Astrīda kopā ar māsu ieguva izglītību tieši šajā tolaik mazajā lauku skolā. Astrīdai skolas apkārtne saistās ar daudzām atmiņām – sporta laukumu, ziemā slēpošanu, pionieru ugunskuriem pie skolas.

Uz mācību iestādes salidojumu un koncertu tautas namā bija ieradušies gan bijušie darbinieki, gan absolventi, lai satiktu sen neredzētos klasesbiedrus un atcerētos skolas laiku. Daudzu absolventu atmiņu stāsti tagad apkopoti un izdoti grāmatā Vecumnieku vidusskola, kas ir kā turpinājums izveidotajai izstādei par izglītības vēsturi Vecumniekos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl