Komentāri

Ar jautriem un atraktīviem priekšnesumiem – dejām, dziesmām un teatrāliem iestudējumiem – Vecumnieku novadā tika atklāta amatiermākslas kolektīvu jaunā sezona. Arī šobrīd ikviens var iesaistīties un darboties kādā pašdarbības kolektīvā, lai pilnveidotu sevi un labi pavadītu brīvo laiku.

Pirms Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvu jaunās sezonas atklāšanas sarīkojuma ”Kultūras Banka” Vecumnieku tautas namā valda rosība – pasākuma dalībnieki vēl steidz izmēģināt priekšnesumus vai arī risina kādus citus aktuālus jautājumus. Svinīgajā sarīkojumā tika apbalvoti šīs sezonas amatierteātru skates labākie teātri, kā arī izteiktas pateicības 7 ”kultūras gada cilvēks” laureātiem. Ar krāšņiem, jautriem un atraktīviem priekšnesumiem skatītājus priecēja amatiermākslas kolektīvi no Vecumnieku, Misas, Kurmenes, Bārbeles un Skaistkalnes tautas namiem, kā arī kolektīvi no Stelpes pagasta un Valles saietu nama. Katra kultūras iestāde demonstrēja vienu priekšnesumu, kur daudzi tajā mēģināja savienot dejas, dziesmas un teātra elementus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl