Komentāri

Neraugoties uz to, ka īsti vasarīgus laika pstākļus Latvija šovasar sagaidīja tikai ap Jāņiem, valsts novadi jau kopš agra pavasara ik nedēļas nogali rīko sacensības dažādos vasaras sporta veidos, gluži vai sacenšoties savā starpā, kuram novadam to būs vairāk. Savdabīgu rekordu pēcjāņu nedēļas nogalē uzstādīja Vecumnieku novads, kur vienlaikus notika pat divas sporta sacensības, turklāt pilnīgi atšķirīgos sporta veidos – pludmales volejbolā un motokrosā.

Pludmales volejbolam Vecumniekos ir senas tradīcijas, tāpēc tā laukumi vecā ezera krastā ikvienu sacensību laikā pulcē kuplu dalībnieku pulku, neraugoties uz to, vai spīd saule vai arī lietus gāž kā ar spaiņiem. Un arī balvu fonds pēdējo gadu laikā ir audzis, tāpēc Vecumnieku kausa izcīņas dalībnieku vidū valda gan tīri sportisks azarts, gan arī, sākot ar šo sezonu, motivācija tiekties pēc kopvērtējuma lielās naudas balvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl