Komentāri

Vecbebru profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola ir skola, kurā var apgūt profesijas, kas ir pieprasītas un noderīgas darba tirgū. Piemēram, speciālisti, kuri garšīgi un labi gatavo ēst un prot to skaisti pasniegt, ir pieprasīti jebkurā laikā. Par to pārliecinājušies Vecbebru profesionālās skolas skolotāji, kuri ar lepnumu uzskaita virkni prestižu restorānu, kuros strādā tieši viņu skolotie audzēkņi.

Ēdināšanas servisa speciālists – tā ir programma, kurā tiek apgūts plašs zināšanu klāsts. Jauniešiem četru gadu laikā jāmācās nopietni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolā ir izveidota mācību kafejnīca, kurā jaunieši reāli apkalpo viesus, tāpat te ir iespēja pārdot pašu gatavoto produkciju. Uzrunātie jaunieši, kuri mācās Vecbebru skolā, izvēlēto profesiju un mācību iestādi nenožēlo.

Tāpat skolā Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros jauniešiem desmit mēnešu laikā ir iespēja apgūt konditora profesiju. Programmai var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl