Komentāri
Vasara klāt, bet aktīvās atpūtas parka būvniecība Liepājas pusē kavējas
Ilustratīvs foto: Flickr

SIA “Adventure Vision” iecere būvēt Liepājā, “Beberliņu” apkaimē, aktīvās atpūtas parku aizkavējusies – divu mēnešu laikā darbi uz priekšu nemaz nav pakustējušies, raksta reģionālais laikraksts “ReKurzeme”.

Šāda situācija izveidojusies, jo aizvien no Valsts vides dienesta (VVD) nav saņemta atļauja būvniecības uzsākšanai. Vēl maijā uzņēmuma vadītājs Gatis Kalniņš laikrakstam “Kursas Laiks” solīja, ka jūlijā atvērtas būs vairums parka trašu, līdz ar to sākot atpelnīt veiktās investīcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parka izveidē kopumā plānots ieguldīt ievērojamu summu – 76,5 tūkstošus eiro.

VVD pārstāvji “ReKurzemei” skaidroja, ka lēmumi par būvniecību ”tiek pieņemti Rīgā”, un atbildi par to, kad varētu sākt būvdarbus, var nākties gaidīt vēl mēnesi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl