Komentāri

Latvijas Valsts prezidenta pilnvaru termiņa beigās Andris Bērziņš apmeklēja Likteņdārzu, kur prezidents oficiālajā vizītē viesojās pirmo reizi.

Vizītes laikā prezidents kopā ar ”Kokneses fonda” dibinātājiem, Kokneses novada politiski represēto apvienības pārstāvjiem un novada domes priekšsēdētāju apskatīja, kāds šobrīd izskatās Likteņdārzs. Par viesošanos Likteņdārzā turpmāk liecinās, prezidenta Andra Bērziņa iestādītais ozols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likteņdārzu iecerēts izveidot kā dāvanu līdz Latvijas simtgadei, 2018 gadā. Pirmie darbi tika uzsākti 2008tajā gadā. Šobrīd Likteņdārzā darbi notiek pie Daugavas krastu nostiprināšanas un autostāvvietas izbūves. Līdz šodienai ar visas sabiedrības atbalstu ir paveikts daudz.

Neraugoties uz darbiem, kas vēl notiek un notiks, jau šobrīd šī ir apskates cienīga vieta. Likteņdārzs ir kā piemiņa tiem cilvēkiem, kuri aizvadītajā gadsimtā gan krītot karā, gan deportāciju laikā, gan apstākļu spiesti, dodoties bēgļu gaitās, ir zuduši Latvijai, tāpat līdzās šim vēstījumam, Likteņdārzs simbolizē arī latviešu tautas varenību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl