Komentāri

Augusta nogalē Vecumniekos notika novada Sociālā dienesta rīkots seminārs aizbildņiem un audžuģimeņu pārstāvjiem, kura laikā par savas valsts pieredzi ģimenē pieņemtu bērnu audzināšanā stāstīja sociālās jomas eksperti no Norvēģijas. Uz semināru bez Vecumnieku novada pārstāvjiem bija ieradušies ļaudis arī no vairākiem citiem valsts novadiem.

Vecumnieku novada Sociālajam dienestam ir iekrāta krietna pieredze bez vecākiem palikušo bērnu audzināšanas jautājumos – novadā ir vairāk nekā 50 aizbildniecībā un audžuģimenēs pieņemto bērnu. Lai aizbildņiem un audžuvecākiem šo bērnu audzināšanas procesu padarītu vēl vieglāku, sadarbībā ar nevalstisko organizāciju ”Latvijas Audžuģimeņu biedrība” un sociālās jomas ekspertiem no Norvēģijas tika rīkots seminārs ”Ārpusģimenes aprūpes veicēju zināšanu paaugstināšana problēmu risināšanā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl