Komentāri
Uz ikgadējo tikšanos pulcējas Inčukalna goda novadnieki

Inčukalna novadā iedibināta tradīcija reizi gadā piešķirt goda novadnieku titulus, šo cilvēku vārdu ierakstot Vangažu pilsētas un Inčukalna goda grāmatā. Reizi gadā novada pašvaldība pulcē visus šos ļaudis uz tikšanos, lai kopīgi atskatītos uz gada laikā paveikto, pārrunātu aktualitātes, un ieklausītos goda novadnieku ierosinājumos nākotnei.

1999.gadā Vangažu pilsētā, bet Inčukalnā – piecus gadus vēlāk tika aizsākta goda novadnieku titulu piešķiršanas tradīcija. Kopš 2009.gada, kad Inčukalnu apvienojot ar Vangažiem, izveidojās Inčukalna novads, pašvaldība reizi gadā visu iepriekšējo gadu goda novadniekus pulcē uz kopīgu tikšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl